Дата народження
30 січня 1971
Країна
Україна
Соцмережі

Вадим Лозовий

Український політичний діяч, голова Хмельницької ОДА з 19 травня 2018 р.  Одружений, має двох доньок.

Біографія

Вадим Миколайович Лозовий народився 30 січня 1971 року в Києві. Вищу освіту здобув у 2007 році в Національному університеті харчових технологій. Диплом отримав за фахом «економіка і право».

Кар'єра

Першим місцем роботи стало ЗАТ «Фірма Сантехніка», де з 1994 року Вадим Лозовий був товарознавцем, а з 1998 року - директором. З 2004 по 2007 роки був комерційним директором у приватних фірмах. З 2007 по 2015 роки обіймав керівні посади в ТОВ «Епіцентр». Був директором гіпермаркету, виконуючим директором і виконуючим обов'язки регіонального директора.

Досягнення

Вадим Лозовий у політику пішов у 2015 році, коли став депутатом Хмельницької обласної ради. Залишаючись безпартійним, в обласну раду він пройшов разом з партією «За конкретні справи». Був головою фракції. Входив до складу депутатської групи «Захист прав власників земельних паїв». В облраді став головою комісії з питань економічного розвитку області.

З 19 травня 2018 роки очолив Хмельницьку область.

Чутки і скандали

Вадима Лозового деякі ЗМІ називають людиною бізнесменів Галини і Олександра Герег, які є найбільшими власниками землі в Хмельницькій області.

За словами Вадима Лозового, він не довіряє банкам. В одному з них у політика «згоріло» 70 тисяч.

Статки і джерела доходів

У 2018 році Вадим Лозовий задекларував квартиру, будинок і нежитлове приміщення в столиці, а також земельні ділянки в Києві та Київській області (Вишгород). Автомобіль у голови Хмельницької області тільки один - HYUNDAI SANTA FE 2012 року випуску.

У володінні дружини Вадима Лозового Олени кілька земельних ділянок в Вишгороді та Бучі в Київській області.

Основним доходом для Вадима Лозового є зарплата в ТОВ «Епіцентр». У 2017 році вона склала 372 тисячі гривень. Від нерухомості, яку Лозовий здає в оренду, він отримав 24 тисячі гривень.

«Готівкою» у Вадима Лозового задекларовано 10 тисяч доларів і 150 тисяч гривень. Відповідно до декларації, у губернатора Хмельницької області банківських рахунків немає.

Особисте життя і сім'я

Вадим Лозовий одружений. З дружиною Оленою в шлюбі з 1998 року. Подружжя має двох дочок: Діану (18) і Вероніку (8 років). Старша дочка - студентка Київського університету імені Бориса Грінченка.

У Хмельницькому орендує двокімнатну квартиру.

Фото та відео


Дата народження
30 січня 1971
Країна
Україна
Соцмережі