Дата народження
24 листопада 1982
Країна
Україна

Вадим Струневич

Струневич Вадим Олегович: бізнесмен, громадський діяч і кандидат у депутати від Слуги народу

Струневич Вадим Олегович: бізнесмен, громадський діяч і кандидат у депутати від Слуги народу

Вадим Олегович Струневич  засновник, власник і керівник ряду великих компаній, директор ДП «Виробничо-технічне агентство». Про нього повідомляє Політека.

Біографія

Вадим Олегович Струневич народився 24 листопада 1982 року.

Освіта

Вадим Струневич має вищу освіту.

Сім’я

Інформацію про власну родину Вадим не поширює.

Кар’єра

За свою кар’єру, Вадим Струневич заснував багато різних компаній, серед яких «НПІІ «КиївПроект», фонд «Еверест», ТОВ «Авто-Чок», ТОВ «М.Д. Груп», «Біономікс» та інші.

Вадим Струневич

Одне з найбільш успішних творінь Вадима — «НПІІ «КиївПроект». Ця компанія займається проектуванням споруд в Києві і по всій Україні. У сферу послуг «КиївПроекту» входить робота з:

  • житловими будинками;
  • виробничими комплексами;
  • інженерними мережами і т.д.

Дана науково-виробнича компанія функціонує з 2004 року, виконала вже понад 435 проектів загальною площею на більш ніж 1 178 000 м2. Команда налічує близько 200 фахівців.

Друге масштабне творіння Струневича — публічне акціонерне товариство закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Еверест», зареєстрований в 2013 році в Києві. Спеціалізація — надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення).

У 2019 Вадим Олегович Струневич був прийнятий командою «Зе!» до своїх лав як один зі «світлих умів» України. Як результат, Вадим балотується до Верховної Ради IX скликання від партії «Слуга народу», №40 в списку.

Декларація

З огляду на той факт, що Струневич раніше не входив в список зобов’язаних надавати декларацію, ознайомитися з його майновим станом і доходами неможливо.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=gp7TmiXR0co

Дата народження
24 листопада 1982
Країна
Україна