Дата народження
06 жовтня 1977
Країна
Україна
Соцмережі

Вадим Терещук

Терещук Вадим Сергійович: одеський депутат-бізнесмен, який представляє партію “Самопоміч”

Терещук Вадим Сергійович - член “Самопомочі”, одеський підприємець, депутат міської ради з хорошою юридичною освітою та великими заощадженнями. 

Біографія

Вадим Терещук народився 6 жовтня 1977 року в Харкові. Займається політичною та громадською діяльністю. Має власний бізнес. Подіями з життя та особистими фото ділиться на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Сім'я

Судячи з фото у Фейсбуці, депутат виховує двох доньок.

Освіта

За даними видання “Чесно”, Вадим Терещук має юридичну та економічну освіту. У 1994 році вступив до Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого, яку закінчив у 1999-му. 

У цей же час отримав грант на навчання у Варшавському університеті, де з 1996-го до 1997-го проходив річний курс європейського та міжнародного господарського права. 

У 2009 році вступив на заочне відділення Харківського національного радіотехнічного університету, в якому вивчав економіку. 

Після закінчення ВНЗ протягом 4-х років навчання в німецькому Університеті Штайнбас у Берліні. 

Кар'єра

Ще будучи студентом, Терещук очолив Харківську асоціацію молодих юристів. За кілька років створив інформаційний центр для студентів, організував безкоштовну правову допомогу, реалізував громадський проєкт з роз’яснення Конституції і конституційних прав. Крім того, будучи юнаком, працював ведучим телепередачі “Молодь і закон” на обласному телебаченні.

У 2002-му Вадим став партнером юридичної компанії “ПМТ і партнери”. Через два роки взяв під керівництво адвокатську компанію “Легіс”.

З 2007-го по 2008-й рік працював заступником директора Департаменту з підготовки та проведення чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 при Одеській міській раді.

Наступні 5 років (2008-2013 роки) знову займався юридичною практикою. Очолював юридичний відділ держпідприємства “ГПК Україна” компанії “Гамбург порт консалтінг ГМБХ”. Надавав юридичний супровід проєкту будівництва масштабного контейнерного терміналу в Одесі.

У 2002 році балотувався в Верховну Раду від “Демократичного союзу”, однак програв вибори. 

У 2015-му був обраний депутатом Одеської міської ради 7-го скликання, в яку пройшов від “Самопомочі”. 

Як пишеться на сайті партії, нині працює першим заступником міністра Державної екологічної інспекції північно-західного регіону Чорного моря.

Також (за даними електронних декларацій) займається підприємницькою діяльністю.

Декларація

У 2014 році чиновник подав майже пусту декларацію, в якій вказав лише мізерний дохід у розмірі 45 тисяч гривень, заощадження на суму 173 779 гривень та Audi A6 2012 року. 

У своїй декларації за 2018 рік Терещук вказав дохід у розмірі майже 100 тисяч гривень, які він отримав від зайняття бізнесом, та значні заощадження: 170 тисяч гривень та 65 тисяч доларів готівкою, а також 144 тисячі гривень у вигляді дорогоцінних металів. Ще 290 тисяч доларів чиновник позичив третім особам. 

Крім того, депутат обзавівся нерухомістю. Так, він володіє квартирою в Одесі на 124 кв.м, яку купив у серпні 2017 року, трьома земельними ділянками загальною площею 11600 кв.м та нежитловим приміщенням на 139 кв.м в області.

Їздить Вадим Терещук на тій же Ауді 2012 року, яка обійшлася йому майже в півмільйона гривень.

Дата народження
06 жовтня 1977
Країна
Україна
Соцмережі