Дата народження
09 січня 1972
Країна
Україна
Соцмережі
1249

Вадим Трюхан

Український дипломат і громадський діяч, юрист-міжнародник, голова правління ГО «Європейський Рух України», керуючий партнер юридичної фірми «ЮМАС», екс-директор Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Дата народження:
09.01.1972 р.
Рідне місто:
село Піскошине (Запорізька область)

Вадим Трюхан навчався в Інституті сходознавства і міжнародних відносин Харківського колегіуму. Там він опанував професію дипломата.

У період з 1997-го по 2011-й рр. Вадим працював на дипломатичних посадах в різних органах структури МЗС та Адміністрації Президента України.

З 2014-го року він став співпрацювати з приватними структурами. Паралельно Вадим Трюхан займався громадською і політичною діяльністю. Дипломат був у партії «Сила людей». У 2015-му році Трюхан очолив громадську організацію «Європейський рух України».

Особисте життя

Вадим Трюхан одружений. У пари двоє дітей: дочка (1996 р. н.) і син (2001 р. н.).

Скандали

У 2016-му році російські ЗМІ розтрубили про те, як викинули українського дипломата. В ефірі політичного ток-шоу «Час покаже» між Вадимом Трюханом і кремлівськими пропагандистами розгорівся скандал з рукоприкладством.

Випуск програми був присвячений краху літака ТУ-154. Зокрема, йшлося про реакцію українців.

Учасники шоу вирішили почати з хвилини мовчання. Усі встали, але Вадим Трюхан продовжував сидіти. Він повідомив, що не розчув інформацію про хвилину мовчання. Тоді один з путінських пропагандистів Франц Клінцевич схопив Вадима за руки та висмикнув геть зі студії.

Після Клінцевич констатував, що, на щастя для України, Росія не воює з нею.
Сам же Трюхан пізніше написав на своїй сторінці, що бійка була запланована з самого початку програми. Він також зазначив, що гордий бути виставленим зі студії через свою стійку позицію. Дипломат нагадав, що за весь час Росія жодного разу не висловила співчуття.

Цей інцидент не відбив у Вадима бажання участі в російських ток-шоу.
У 2019-му році він знову оскандалився в одному з пропагандистських ефірів. У студії піднявся хай на тему державного перевороту, вчиненого націоналістами. Вадим Трюхан пояснив, що якби до влади прийшли націоналісти, то українські танки вже б знаходилися на Кубані, Ростові-на-Дону і в інших регіонах Росії.

Така репліка шокувала присутніх. Трюхана попросили не говорити дурниці та продовжили розмови про держпереворот в Україні та бандерівців.
У тому ж році Вадим Трюхан виступив на телеканалі «Росія-1» з критикою на адресу українських чиновників. Причиною послужив скандал, що розгорівся навколо співачки MARUV. Дипломат підтримав переможницю Нацвідбору на Євробачення і відзначив її стійку позицію. Вадим висловив своє несхвалення нової української тенденції змішувати мистецтво з політикою.

Статок

Інформація про доходи Вадима Трюхана не представлена в ЗМІ.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\03 март\18-22.03\22.03\Вадим Трюхан.jpg
Дата народження
09 січня 1972
Країна
Україна
Соцмережі