Дата народження
07 листопада 1978
Країна
Україна
Соцмережі

Валентин Мондриївський

Мондриївський Валентин Миколайович: київський чиновник, який порушив закон про держслужбу і скандалив із жителями Подолу

Мондриївський Валентин Миколайович "прославився" конфліктами з жителями Подільського району і тим, що порушував закон "Про державну службу".

Біографія

Мондриївський Валентин Миколайович народився 7 листопада у селі Журавлиха Київської області.

Освіта

Валентин Мондриївський середню освіту здобув у третій школі міста Біла Церква.

Дипломованим журналістом він став після закінчення Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Крім того, з 2016 по 2018 рік він вчився на держуправлінця в Національній академії державного управління при Президентові України.

Сім'я

Дружину Мондриївського звуть Ірина. У пари є двоє дітей: дочка Марія і син Богдан.

Кар'єра

Студентом Валентин Мондриївський почав працювати на телебаченні. Був редактором телепередач "Час К" і "Вікна-кримінал" на СТБ. Крім того, він керував проєктом "Документальний детектив".

У 2002 році переходить на роботу до Верховної Ради. Тут Валентин стає помічником народного депутата, представника фракції Блок "Наша Україна" Юрія Єханурова. Працював на громадських засадах.

Коли у 2005 році Єхануров очолив спочатку Дніпропетровську область, а потім і Кабінет Міністрів, Мондриївський працював його прес-секретарем.

У 2007 році Валентин вдруге стає помічником парламентарія, а пізніше (до 2010 року) міністра оборони Юрія Єханурова. Після його відставки з міністерської посади, Мондриївський працював і з виконуючим обов'язки міністра Валерієм Іващенком.

Наступні чотири роки Валентин керував проєктами у благодійному фонді "Україна-ЮНЕСКО".

У 2014 році він спочатку перемагає на місцевих виборах та стає депутатом Київради від партії "УДАР", а потім отримує посаду виконуючого обов'язки голови Подільської РДА. З 2016 по 2018 рік Мондриївський керував районною адміністрацією вже без приставки "в.о.".

У 2015 році переобирається до Київради, перемігши, як і попереднього разу по мажоритарному округу в Подільському районі столиці.

Наприкінці липня 2018 року Мондриївський став заступником голови Київської міської державної адміністрації.

Компромат

У 2015 році в Подільському районі, який тоді очолював Валентин Мондриївський, вибухнув скандал з будівництвом Філософського фонтану на Контрактовій площі. Жителі району були обурені раптово виросшим парканом і початком будівельних робіт без їх відома. Подільці домоглися громадських слухань, де запропонували пустити виділені інвестором кошти на реконструкцію Гостинного двору.

Через три роки розгорівся ще один скандал, у центрі якого опинився Мондриївський і Контрактова площа. На цей раз з подачі глави району на площі на новорічних святах виступив цирк Кобзов.

Однак після нього бруківка на Контрактовій виявилася розбитою. Відповідальним за організацію і проведення заходів на Контрактовій площі був визначений ФОП Бабенко Микита Олегович, який і заробив гроші. Місто ж ніяких відрахувань не отримало.

Депутати Київради вважали, що Бабенко отримав дозвіл незаконно, без конкурсу. Тобто у наявності було порушення антикорупційного законодавства. Більш того, цирк Кобзов підозрювали у поширенні кору.

До речі, за рік до цього, у 2017 році антикорупційне відомство цікавилося Валентином Мондриївським. Адже чиновник сидів одразу на двох стільцях: він був головою району і депутатом міськради одночасно. Відповідно до закону "Про державну службу", поєднання двох посад заборонено. Однак Мондриївський продовжував суміщати дві посади ще півтора року.

Декларація

У березні 2019 року київський топчиновник подавав електронну декларацію.

У Валентина Мондриївського дві ділянки землі по тисячу квадратних метрів кожна на Київщині (села Зазим'я і Гнідин). У столиці у нього квартира в сто тридцять, а у Білій Церкві - шістдесят сім "квадратів".

Валентин пересувається на Toyota Land Cruiser Prado 2008 року випуску, Ірина - Volkswagen Touareg 2010 року випуску.

За минулий рік дохід Мондриївського склав п'ятсот тисяч гривень. Ще сто сімдесят тисяч заступник голови КМДА взяв в кредит. Дружина Валентина Мондриївського отримала тридцять шість тисяч як соціальні виплати.

На банківських рахунках у нього зберігається сто двадцять п'ять тисяч гривень. Готівковими коштами Валентин Мондриївський має сорок три тисячі доларів і вісім тисяч євро. Дружина має "готівкою" п'ятдесят тисяч гривень і чотири тисячі доларів. Двадцять тисяч доларів він задекларував в якості засобів, позичених третім особам.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Номер робочого телефону: +380 (44) 202-77-17

Відео

https://youtu.be/LxybiHXxCFo 

Дата народження
07 листопада 1978
Країна
Україна
Соцмережі