Дата народження
09 липня 1984
Країна
Україна
Соцмережі
313

Валерій Бебко

Український режисер, креативний продюсер, кліпмейкер та гітарист прогресив-поп-гурту «The Hardkiss».

Дата народження:
09.07.1984 р.
Рідне місто:
Київ

Закінчивши школу, Валерій Бебко вступив у Центральний коледж сучасного мистецтва ім. Св. Мартіна в Лондоні. Під час навчання хлопець почав створювати короткометражні фільми.

Повернувшись до Києва, він зайнявся кліпмейкерством. Пізніше Бебко влаштувався на телеканал «MTV Україна».

У 2011-му році Валерій Бебко створив альманах «Закохані в Київ», що складається з 8-ми короткометражних фільмів. У тому ж році Бебко разом зі співачкою Юлією Саніною створили поп-дует «Val & Sanina». У рамках цього дуету було записано кілька пісень і знятий кліп. Незабаром дует перетворився в англомовну поп-рок-групу «The Hardkiss».

Колектив швидко набув популярності як в Україні, так і в Європі.

Особисте життя

Валерій Бебко одружений. Його дружиною є Юлія Саніна, вокалістка групи «The Hardkiss». Свої стосунки пара приховувала від преси протягом 5-ти років. Одного разу хтось із шанувальників застукав музикантів разом на зимовому курорті. Після того Юля і Валера не витримали та в усьому зізналися.

Між ними закрутився роман у 2009-му році. Закоханих звела творчість. Юля прийшла на інтерв'ю до Валерія. На той момент він працював на «MTV Україна». Саніна дуже старалася сподобатися і кокетувала щосили.

Як згадує Бебко, через годину після інтерв'ю він мав побачення з іншою дівчиною. Але розмовляючи з Юлією, він відразу відчув, що ця людина дуже близька до нього. До речі, побачення довелося скасувати. Розмова з Юлією затягнулася на 4 години.
Після інтерв'ю Юля завалилася додому і, впавши на ліжко, заридала. Перелякана мама почула тільки тихі голосіння про те, що дочка зустріла хлопця, який один на мільйон. Співачка мріяла знову його побачити. Несподівано Валерій запросив її до себе додому послухати музику. Бебко пообіцяв, що разом з ними вдома будуть мама і маленька собачка.

Через тиждень Валерій познайомив Юлю зі своїми родичами.
Валерій Бебко пізніше зізнався журналістам, що зовнішність Юлії йому не сподобалася. Дівчина з'явилася на інтерв'ю в пуховику, шапці-вушанці та з блискучим макіяжем. Але його підкупила її щирість, чистота і наївність. Сама ж Саніна зізналася, що Валерій став її першим хлопцем. Їхня різниця у віці становить 6 років.

Через 2 роки пара одружилася. Весілля проходило в українському народному стилі.
У 2015-му році у них народився син Данило. Через рік хлопчика хрестили. Кумами рокерів стали гітарист «The Hardkiss» Роман Скоробагатько і режисер Катя Царик.

Статок

Валерій Бебко не надав інформацію про свої доходи в відкритих джерелах.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\07 июль\1-5.07\3.07\Валерий Бебко.jpg


Дата народження
09 липня 1984
Країна
Україна
Соцмережі