Країна
Україна
Соцмережі

Валерій Димов

Біографія

З'явився на світ в Миколаєві в 1964 році. Закінчив середню школу номер 9.

У 1992 році закінчив Київський державний університет імені Тараса Шевченка.

Кар'єра

Є директором громадської організації «Центр суспільно-інформаційних досліджень «Форум».

Досягнення

Частий гість у ефірах телеканалу «112.UA» і «24 канал» в якості політичного експерта. Виступає в ефірі радіостанцій «Голос столиці» і «Радіо ВІСТІ».

Чутки і скандали

«Центр суспільно-інформаційних досліджень «Форум» був зареєстрований ще в 1997 році, як громадська організація без будь-якого статутного фонду. Організаторами виступили Берест Віктор Григорович, Корж Костянтин Мирославович і Небоженко Віктор Сергійович. Основною метою було вибрано «Дослідження кон'юнктури ринку та виявлення суспільної думки». Варто зазанчити, що Віктор Небоженко є відомим політологом, що співпрацює із політичною силою Юлії Тимошенко.

Єдиним співробітником цього «Центру» є сам директор, Валерій Димов. Наскільки можна при цьому говорити про цю організацію як про центр досліджень, говорити складно. Однак це не заважає телеканалам запрошувати його в якості експерта, а інтернет-виданням передруковувати його статті.

На відміну від інших організацій, що займаються оцінкою громадських настроїв, за всю свою історію «Центр Форум» не опублікував результатів жодного соціологічного дослідження. Всі заяви, прогнози і оцінки базуються виключно на суб'єктивній думці Валерія Димова.

Канал «112.UA», за повідомленнями ЗМІ належить відомому бізнесмену, тісно пов'язаному з Російською Федерацією, Віктору Медведчуку. Регулярна поява Валерія Димова як директора якогось «Центру досліджень» в аналітичних проектах цього інформаційного ресурсу може свідчити про налагодження співпраці.

Стан і джерело доходу

Основне джерело доходу - публіцистична діяльність в якості глави Центру «Форум».

Особисте життя і сім'я

Є дочка Софія, учениця Скандинавської гімназії.

Походить з великої родини, до якої крім нього входили брат Анатолій, двоюрідні брат Ігор і сестра Ірина. Обидва проживають в Мінську.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=dqpILBiE4Xk

Країна
Україна
Соцмережі