Дата народження
26 вересня 1973
Країна
Україна
Соцмережі

Валерій Дубіль

Дубіль Валерій Олександрович: соратник Юлії Тимошенко з темним минулим і скандальним теперішнім

Дубіль Валерій Олександрович: соратник Тимошенко, якого підозрювали у рейдерстві, спробі підкупу виборців і чиненні тиску на одного з кандидатів в президенти.

Біографія

Дубіль Валерій Олександрович народився 26 вересня 1973 року в місті Червоноград Львівської області. У дитинстві разом з батьками переїхав до міста Прилуки на Чернігівщині.

Освіта

У 1992 році в Прилуках Валерій Дубіль закінчив медичний технікум. Диплом про вищу освіту він здобув у Київському економічному університеті (2004).

Сім'я

Дружину звуть Валентина. Валерій Дубіль - багатодітний батько. У нього четверо дітей.

Кар'єра

Валерій Дубіль десять років пропрацював за своєю першою спеціальністю (1992-2002) - був фельдшером центральної лікарні міста Прилуки.

Паралельно з цим, починаючи з 1995 року Дубіль займається підприємництвом. Починав зі скупки металобрухту. У квітні 2006 року став заступником директора з будівництва та архітектури ТОВ «Ринок-1».

З 2000 очолює два благодійних фонда «Європа» і ФК «Європа».

В кінці 1990-х років зайнявся суспільно-політичною діяльністю. У 1998 році Валерій Дубіль став депутатом міської ради Прилук.

Через чотири роки балотувався в український парламент у якості кандидата від партії “Реабілітації народу України”. Але на виборах по двісті десятому мажоритарному округу він опинився лише на другому місці.

Потім Валерій перебрався до Києва, де в 2006 році став депутатом Дніпровської районної ради. Тоді ж вдруге балотується в парламент. На цей раз з ВО «Батьківщина». Однак невдало.

Ще через рік, він знову йде на вибори з Блоком Юлії Тимошенко. За результатами виборів його сто сімдесят четверте місце виявилося непрохідним. За один рік по різних причин з парламенту вибули двадцять його однопартійців з більш високим рейтингом. Це дозволило 9 червня 2008 року Дубілю став народним депутатом шостого скликання.

Новий парламентарій увійшов до комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики. За час роботи у Верховній Раді він встиг зробити одинадцять депутатських запитів, взяти участь в розробці двадцяти трьох законодавчих ініціатив і десять разів виступив в сесійній залі.

У 2012 році Дубіль набрав більше половини голосів виборців по двісті п'ятому мажоритарному округу (Деснянський район, частина Новозаводського району міста Чернігова) і вдруге став народним обранцем.

У сьомому скликанні Дубіль увійшов до фракції ВО "Батьківщини", став заступником голови бюджетного комітету, зробив шість депутатських запитів, сім раз виступив у парламенті і взяв участь в створенні тридцяти восьми законопроєктів.

У 2014 році в третій раз зайняв депутатське крісло у Верховній Раді. У восьме скликання парламенту Валерій Дубіль пройшов під дев'ятнадцятим номером в списку ВО "Батьківщина". Був членом однойменної фракції, а також бюджетного комітету.

Парламентарій зробив вісім депутатських запитів, став автором (співавтором) п'ятдесяти шести проєктів законів і чотирнадцять разів виступив у стінах парламенту.

Через п'ять років Валерій Дубіль в четвертий раз був обраний народним депутатом. У списках ВО "Батьківщина" його прізвище було під десятим номером. У новому скликанні Верховної Ради він став першим заступником голови комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування, а також головою підкомітету з питань технічного регулювання та стандартизації у сфері охорони здоров'я.

Компромат

Соратник Юлії Тимошенко кілька разів підозрювався у рейдерстві і опинявся в епіцентрі скандалів не тільки політичного, а й навіть релігійного характеру.

У 2018 році Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) зареєструвала кримінальне провадження проти нардепа Валерія Дубіля. Його підозрювали в шахрайстві, рейдерстві, декларуванні недостовірної інформації, незаконному збагаченні.

За даними ЗМІ, сім'я і підлеглі Валерія Дубіля за кошти невідомого походження придбали чотирнадцять квартир в центрі Києва - в ЖК «Дело Хаус» - на загальну суму у вісімнадцять мільйонів гривень.

На початку 2019 року в пресі з'явилася інформація про те, що через чернігівських священиків московського патріархату, парламентарій намагався залучити до роботи російських політтехнологів на ВО "Батьківщину".

Пізніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Валерій Дубіль став організатором цілої мережі агітаторів за участю російських політтехнологів і у трьох областях планував підкупити виборців для перемоги Юлії Тимошенко в президентських виборах.

Також Луценко звинуватив Дубіля в причетності до відміни кандидата в президенти Юрія Тимошенка знятися з виборів.

У багатьох ЗМІ публікувалася інформація про те, що на початку 90-х Дубіль перебував в організованому злочинному угрупованні, яке мало назву «Європейці». Воно контролювало скупку кольорових і чорних металів в семи областях України.

Декларація

Влітку 2019 року перед парламентськими виборами Дубіль відзвітував про свої доходи за минулий рік. Народний обранець володіє однією квартирою площею в 147 кв. м. Нерухомість знаходиться в столиці. На одного з дітей політика записані дачний (344 кв.м.) і гостьовий будинок (275 кв.м.), а також земельна ділянка (2000 кв.м.) в селі Хлепча в Київській області. Дружина народного обранця володіє декількома нежитловими приміщеннями у Києві, а також на Чернігівщині. Крім того, Валентині Дубіль належить ділянка землі (2000 кв.м.) і житловий будинок (42 кв.м.) в Чернігівській області, а також квартира (78 кв.м.) в Чернігові.

Власного автомобіля у Валерія Дубіля немає. Машина Audi Q7 2016 року випуску була придбана його дружиною за майже два з половиною мільйони гривень. У самого парламентарія є тільки мотоцикл 1992 року випуску.

Дружина Дубіля є кінцевим бенефіціаром двох компаній: агентство нерухомості і консалтингової фірми.

Дохід за минулий рік народного обранця склав 781 тисячу. Дохід від підприємницької діяльності дружини - 913,6 тисячі гривень.

На банківському рахунку у політика 17,5 тисячі гривень. Готівкові кошти народний депутат не вказав в декларації. У дружини Валерія Дубіля в банку лежить 108 тисячі гривень. «Готівкою» у неї 651 тисяча гривень, 33,5 долара і 297 тисяч євро.

Подружжя мають право вимоги сплати грошових коштів в результаті виходу зі складу учасників товариства. У Валерія ця сума: мільйон гривень. У Валентини - 2,8 мільйона гривень.

Посилання

Сайт

Особиста сторінка в Фейсбук

Ел. пошта

Youtube

Контактні дані: телефон (044) 255-91-04, (044) 255-91-05 (приймальня).

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=U6QO1dJy7аIk 

https://www.youtube.com/watch?v=bKvfQbkG8oQ 

Дата народження
26 вересня 1973
Країна
Україна
Соцмережі