Дата народження
25 серпня 1958
Країна
Україна
Соцмережі

Валерій Ярошенко

Виконує обов'язки голови у Державній службі зайнятості. Бувзаступником Міністра соціальної політики України.

Дата народження: 25.08.1958 р.
Рідне місто:
село Солотвин (Житомирська область)

Після школи Валерій Ярошенко вступив до Київського національного педагогічного університету ім. Драгоманова. Там він освоював педагогіку і психологію.
Свою кар'єру хлопець розпочав у 1975-му році. Його першим місцем роботи став «Колос», де Валерій влаштувався спортивним інструктором. Після він працював психологом в дитячих установах. Далі Валерій Ярошенко брав участь у партійному житті.

Після розпаду Радянського Союзу Ярошенко став працювати на керівних посадах у приватних компаніях.

У період з 1994 по 2005 рр. Валерій Ярошенко обіймав посади заступника гендиректора і гендиректора в Молодіжному центрі праці. Пізніше він очолював Центр зайнятості. Далі Ярошенко працював на керівних посадах в «Українському Домі» і Пенсійному фонді.

У 2014-му році Валерій Ярошенко став заступником Міністра соціальної політики України. Через 2 роки він вилетів з цієї посади. Потім один рік Валерій був призначений в. о. голови Держслужби зайнятості.

Особисте життя

Валерій Ярошенко одружений. Ім'я його дружини — Євгенія.

Скандали

Колишній заступник глави Мінсоцполітики відомий під прізвиськом «Валера Гребінь». Таку асоціацію викликала його жадібність.

Подейкують, що ще на роботі в Мінсоцполітики Валерій Ярошенко встиг оскандалився корупційними справами. З цієї причини він злетів з посади та став всього лише виконуючим обов'язки голови Державної служби зайнятості. Але і на повальному безробітті можна заробити!

Як повідомляють деякі джерела, Валерій Ярошенко змушував всі центри зайнятості платити щоквартальну данину в розмірі близько 2 млн грн. В іншому випадку конкретний осередок структури не отримає гроші на утримання установи та його співробітників.

Також подейкують, ніби Валерій Ярошенко проводив каламутні конкурси серед обслуговуючих компаній. Надавати сервіс Державній службі зайнятості можна було за хабар або відкат.

У 2017-му році правоохоронці спіймали Валерія Ярошенка на хабарі. Оперативники вручили чиновнику 650 тис. грн від імені ІТ-компанії, яка надає сервіс Держслужбі зайнятості. Цікаво, що раніше на хабарі понад 60 тис. грн був затриманий його попередник — Ярослав Кашуба. До речі, його називають ставлеником Валерія Ярошенка. З чуток, Кашуба ділився незаконно отриманими грошима з Ярошенком.
Після затримання Валерія в його будинку був проведений обшук.

Статок

Згідно з декларацією за 2017-й рік, зарплата Валерія Ярошенка склала 349461 грн. 135089 грн принесла йому пенсія. 3136 грн він отримав від соціального фонду за ліквідацію аварії на ЧАЕС. Ще 7951 грн Валерій отримав за оренду майна. У готівці політик зберігає 63000 грн і 27000 USD.

Родині Ярошенка належать 2 квартири. На дружину записаний автомобіль «Volkswagen Golf».

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\03 март\4-7.03\6.03\Валерий Ярошенко.jpg
Дата народження
25 серпня 1958
Країна
Україна
Соцмережі