Дата народження
26 травня 1974
Країна
Україна
Соцмережі

Валерій Харчишин

Співак, музикант, автор пісень

Дата народження: 26.05.1974 р.

Рідне місто: Любар (Житомирська область)

Його з дитинства тягнуло до музики. Так Валерій Харчишин відправився прямо в музичну школу. Закінчивши середню школу, він вступив до Житомирського училища культури та мистецтв ім. І. Огієнка. Там він навчався на відділенні духових інструментів.

Після училища музикант почав активну творчу діяльність. Спершу Валерій почав грати в ансамблі «Льонок» і співати в «Козацькому хорі».

У 1994-му році Валерій Харчишин став директором хорового колективу «Орея». Разом з ним він часто гастролював Європою.

У 1995-му році Валерій з друзями заснував гурт «Second River». Харчишин став вокалістом і автором більшості пісень групи.

Через рік хлопці вирішили перейменувати свій музичний проект. Так з'явився рок-гурт «Друга Ріка».

У 2000-му році колектив випустив дебютну платівку «Я є».

У 2005-му році в світ вийшла платівка «Рекорди», яка отримала статус «золотого диска».

Гурт «Друга Ріка» вів активну концертну діяльність і співпрацював з музикантами з різних країн.

У 2007-му році Валерій Харчишин поспішав до пологового будинку, щоб забрати сина. В дорозі йому зателефонували та попросили їхати швидше. Оскільки з ранку лив дощ, траса була дуже слизькою. Співак вирішив обігнати вантажівку, але не впорався з керуванням і потрапив у кювет. Машина врізалася в дерево. Завдяки паску та подушкам безпеки, а також небайдужим автомобілістам незабаром Валерія забрала бригада медиків. У музиканта виявили переломи кінцівок, розриви зв'язок і нирки, а також тріщини в черепі. Внаслідок аварії він надовго лишився прикутим до ліжка. Як пізніше зізнався артист, за тиждень до аварії йому наснилися власні похорони.

У 2008-му році рокер повернувся в музику. У цьому ж році гурт «Друга Ріка» випустив альбом «Мода». Тоді ж Валерій був визнаний кращим вокалістом за версією премії «НЕПОПСА».

У 2009-му році українські глянці визнали Валерія Харчишина найпривабливішим і найстильнішим чоловіком країни.

У 2011-му році це звання виправдалося. Рокер і учасники його гурту з'явилися в оголеному вигляді на обкладинці чоловічого журналу «XXL».

Через рік це видання нагородило гурт за найкращу обкладинку.

У 2012-му році Валерій Харчишин організував благодійну акцію для збору коштів пацієнтам з лімфомою. Благодійний марафон отримав назву «Я буду жити». В рамках цієї події відбувся благодійний концерт. На ньому виступили топові рок-гурти України. Валерій Харчишин взяв активну участь в благодійних акціях, спрямованих на боротьбу з дитячим алкоголізмом та СНІДом. Він також не залишається осторонь від соціальних проектів, що займаються розшуком безвісти зниклих дітей і підлітків.

Особисте життя

У 1999-му році у Валерія зав'язався роман з дівчиною на ім'я Юлія. У 2007-му році у пари народився син. Через рік вони офіційно одружилися.

Зараз Валерій Харчишин є батьком трьох синів.

Статок

У 2017-му році рокер розповів журналістам про свій заробіток. За його словами, виступ гурту «Друга Ріка» на корпоративі обходиться в 200-300 тис. грн.

Дата народження
26 травня 1974
Країна
Україна
Соцмережі