Дата народження
16 січня 1945
Країна
Україна
Соцмережі

Валерій Хмельнюк

Хмельнюк Валерій Якович: глава міста Чорноморськ, який змінює політичні погляди з кожними виборами президента України

Хмельнюк Валерій Якович - голова міста Чорноморськ та його  виконавчого комітету. Політичний флюгер, мер-корупціонер з невизначеними поглядами в політиці.

Біографія

Народився 16 січня 1945 року в місті Дніпропетровськ.

Освіта

Після закінчення восьми класів в одеській середній школі став учнем залізничного училища. Одночасно вчиться в школі робітничої молоді.

В училищі отримав диплом за спеціальністю електромонтажник.

Вищу освіту здобув в Одеському державному університеті на економіко-географічному факультеті.

Через сім років закінчив Одеський інститут народного господарства й отримав другу вищу освіту за фахом економіст

Сім'я

Дружину мера звуть Тетяна. Вона є бенефіціаром ТОВ "Президент".

Пара має дочку.

Кар'єра

Свою трудову діяльність розпочав після закінчення училища на Одеському заводі важкого кранобудування ім. Січневого повстання на посаді електромонтажника.

Через рік був призваний до лав Радянської Армії в прикордонні війська. Після проходження служби повернувся на Одеський завод важкого кранобудування.

У 1965 році вступає в КПРС і є його членом протягом двадцяти шести років. Будучи партійним працівником, з 1969 року працює в Овідіопольському районі Одеської області. Через чотири роки переходить в Одеський обком Київського району міста Одеси.

З 1983 року протягом двох років є першим секретарем Іллічівського міського комітету партії. Потім переходить на партійну роботу в ЦК КПУ і в Одеський міськком партії.

Після виборів у 1991 році стає народним депутатом Верховної Ради України 1 скликання і членом комісії Верховної Ради України з питань планування, бюджету, фінансів і цін. Одночасно обіймає посаду директора Одеського виробничого комбінату ТСО України.

Починаючи з 1994 року на місцевих виборах до міської ради обирався на пост голови Іллічівської міської ради.

Останній раз на виборах 2015 року балотувався від Блоку Петра Порошенка, вшосте був переобраний головою міської ради Іллічівська.

Градоначальник нагороджений Орденом Трудового Червоного Прапора, орденом «За заслуги» I ступеня, II ступеня і III ступеня. Має почесне звання «Заслужений працівник транспорту України». Входить у топ-100 впливових одеситів.

Компромат

За час правління містом градоначальник Чорноморська сім разів змінював свої політичні погляди. Починаючи з комуністичної партії, мер також побував членом "Партії регіонів", партії "Опозиційний блок", Блоку Петра Порошенка "Солідарність", а на сьогодні цілком підтримує нинішнього президента України.

Ім'я мера фігурувало в скандалі про незаконне нарахування премій до святкових дат. У ході аудиторської перевірки міського бюджету та фінансово-господарської діяльності виконкому було встановлено, що міському голові та його заступникам незаконно нараховувалися і виплачувалися премії до святкових, професійних і ювілейних дат. Втрати бюджету склали суму 227 тисяч гривень.

Декларація

За даними електронної декларації, градоначальник має три земельні ділянки загальною площею 5 тисяч 190 квадратних метрів, три житлові будинки загальною площею 1 тисяча 191 квадратний метр, дві квартири загальною площею 209 квадратних метрів. Один будинок і квартира оформлені на самого мера, інша власність - на дружину градоначальника. Також мер Хмельнюк задекларував п'ять офісних приміщень загальною площею 342 квадратні метри.

Автомобіль Volkswagen Passat 2013 року випуск оформлений на главу міста.

Заробітна плата за основним місцем роботи за рік у градоначальника склала 551 тисячу 564 гривні.

Дохід від підприємницької діяльності дружини мера, пенсія, відсотки і допомога на лікування поповнили бюджет сім'ї на 1 мільйон 53 тисячі 448 гривень.

На банківських рахунках подружжя задекларовані 1 мільйон 984 тисячі 572 гривні, 44 тисячі 728 доларів США, 16 тисяч 975 євро.

Посилання

Особиста Фейсбук-сторінка Валерія Хмельнюка

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=7yvhqslXjtE

Контакти

Телефон: 04868-60020

Сайт: https://cmr.gov.ua

Дата народження
16 січня 1945
Країна
Україна
Соцмережі