Дата народження
10 листопада 1964
Країна
Україна
Соцмережі

Валерій Коровій

Біографія

Валерій Коровій народився у Вінницькій області, в Тростянці. У вузі вивчав економіку. Після навчання працював помічником токаря, а через час став економістом в колгоспі. Перед початком політичної кар'єри встиг попрацювати ще начальником відділу в Вінницькій міжгосподарській компанії по виготовленню гранітних виробів.

Кар'єра

На держслужбу прийшов в 1994 році в якості заступника голови Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Також працював консультантом в одному з відділів Вінницької облдержадміністрації, фахівцем з інформаційно-аналітичними даними в секретаріаті ОДА, першим заступником голови центрального управління з питань економіки і власності Вінницької області. Через деякий час став начальником відділу економіки у Вінницькій ОДА, пізніше - першим заступником губернатора. При Володимирі Гройсмані, який на той час був мером Вінниці, працював його заступником.

Досягнення

Валерій Вікторович Коровій є губернатором Вінницької області.

Чутки і скандали

Екс-глава основного фінансового управління Тетяна Собкова в одному з інтерв'ю на телебаченні сказала про те, що влада Вінницької області може бути причетна до того, що з адміністрації зникли деякі цінні документи з фінансовими звітами про діяльність попередніх чиновників. У відповідь на це Валерій Коровій заявив, що ніхто з нинішньої влади Вінницької ОДА не мають з цією справою нічого спільного. З цього приводу велася судова тяжба.

Статки і джерела доходів

Згідно з декларацією за 2016 рік Коровій Валерій Вікторович отримав за рік на посаді держслужбовця 242676 грн (це трохи більше 20 тис.гривень на місяць). Також він отримав трохи більше 17 тис.гривень за роботу за сумісництвом в університетах. На його банківських рахунках знаходиться 400000 гривень, за рік він отримав близько 100000 гривень в якості відсотків від вкладень. Зарплата дружини Валерія за рік склала 184 з гаком тисяч гривень. В якості відсотків вона отримала близько 78 000 гривень. Коровії володіють 6-ма земельними ділянками, приватним будинком, квартирою і двома автомобілями.

Особисте життя і сім'я

Валерій одружений, має двох дітей.

Фото і відео

Дата народження
10 листопада 1964
Країна
Україна
Соцмережі