Дата народження
23 лютого 1947
Країна
Україна
Соцмережі
1194

Валерій Пустовойтенко

Прем'єр-міністр України (1997-1999 рр.)

Дата народження:
23.02.1947 р.
Рідне місто:
селище Березанка (Миколаївська область)

Валерій Пустовойтенко народився в сім'ї колгоспників. Після школи він вступив до Одеського ремісничого училище. Потім Валерій навчався в Одеському політехнічному та Дніпропетровському інженерно-будівельному інститутах.

Свою кар'єру майбутній міністр почав у 1984-му році. Він влаштувався керівником у «Дніпробудмеханізацію». Через 2 роки Валерій очолив Бабушкінський райвиконком м. Дніпропетровська. З того моменту Валерій Пустовойтенко став просуватися по політичній драбині.

У 1990-му році він став парламентським депутатом. Пізніше Пустовойтенко працював у банківській сфері, був Міністром Кабміну й очолював Федерацію футболу України.
У 1997-му році Валерій був призначений прем'єр-міністром України. Через 2 роки він склав свої повноваження. У 2001-му році Валерій Пустовойтенко став радником президента Леоніда Кучми.

У 2001-му році він очолив Міністерство транспорту. Але через рік Валерій Пустовойтенко звільнив посаду і став нардепом.

У період з 2010-го по 2014-й рр. Пустовойтенко був радником президента Віктора Януковича.

Особисте життя

Валерій Пустовойтенко одружений. У пари є син В'ячеслав.

Скандали

У 2001-му році слова Валерія Пустовойтенка викликали величезний скандал. Результатом стала кримінальна справа.

Так Міністр повідомив в інтерв'ю, що володіє матеріалами про деталі вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Їх роздобуло Агентство журналістських розслідувань Росії. Крім усього іншого, Валерій розповів, що йому також відомі імена злочинців. Утім, до парламентських виборів він має намір ретельно приховувати свою інформацію.

У відповідь на це Юрій Кармазін, тодішній глава комітету ВР з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, направив у Генпрокуратуру депутатський запит. Кармазін закликав генпрокурора відкрити проти Валерія Пустовойтенка кримінальну справу за ознаками приховування особливо тяжкого злочину.

Пізніше президент Леонід Кучма повідомив, що Пустовойтенка обов'язково допитають у прокуратурі. Разом з тим, глава держави вважає, що заява експрем'єра носить виключно політичний характер, жодною інформацією про вбивство Гонгадзе він не володіє.

Статок

У Мережі не представлена інформація про доходи і майновий стан Валерія Пустовойтенка.

У 2009-му році Пустовойтенко розповів, як відпочивав з дружиною в Каннах. Пара зупинилася в готелі «Majestic». Валерій зазначив, що в цьому готелі знімають кімнати всі світові зірки. Пара проживала у двокімнатному номері. Колишній Прем'єр також похвалився, що разом з дружиною харчувався в елітному ресторані, розташованому на узбережжі. Правда поскаржився, що супи там не готують.
Після каннської подорожі подружжя вирушило до Ніцци та Монако.

Валерій Пустовойтенко також любить проводити час в Іспанії.

Разом з тим, Пустовойтенко додав, що путівку в Канни йому подарував син. До цього він відпочивав в Криму. На півострові Валерій Пустовойтенко простирчав півтора місяця.

Власне, з усього перерахованого вище складається враження, що Валерій дуже добре попрацював у бюджетній структурі.

Фото й відео

Дата народження
23 лютого 1947
Країна
Україна
Соцмережі