Дата народження
26 червня 1963
Країна
Україна
Соцмережі

Валерій Разумовський

Біографія

Валерій Розумовський - український автогонщик. Народився в 1963 році в Дніпродзержинську. Є вихідцем з елітної радянської сім'ї. Батько майбутнього гонщика - Казимир Розумовський, був майстром спорту з легкої атлетики. Саме він ніс олімпійський вогонь на московській Олімпіаді 1980 року. Батько був впливовою людиною і допоміг спортсмену розпочати кар'єру в гонках і підприємництві.

Кар'єра

Валерій Розумовський починає виступати в мотокросі в «шалені дев'яності». У 1995 році стає чемпіоном країни з автокросу. Повторює досягнення в 1997 році.

Паралельно з автокросом Валерій Розумовський займається ралі. Двічі виграє чемпіонство країни з цього виду спорту - в 1995 і 2004 роках.

Крім того, син відомого батька пробує свої сили в гірських гонках, де також стає чемпіоном 1999 - 2000 років.

У 2004 році Валерій Розумовський стає абсолютним чемпіоном країни з ралі.

Вигравши всі можливі титули в Україні, спортсмен-бізнесмен починає будувати політичну кар'єру.

Валерій Разумовський є депутатом міської ради Дніпродзержинська від тодішньої Партії Регіонів.

Також спортсмен був помічником народного депутата України Андрія Селіварова, що представляє «донецький клан».

Свої політичні та сімейні зв'язки Валерій Розумовський використав для створення і розвитку власного бізнесу. Є засновником автоклубу і технічного центру, що спеціалізується на ремонті і продажу авто престижної японської марки - Mitsubishi Lancer Evolution.

Досягнення

Валерій Розумовський - багаторазовий чемпіон та призер першостей України з автокросу, ралі і гірських гонок.

Чутки і скандали

Спортсмен-депутат має погану репутацію. Ходять чутки, що в 90-х року Валерій Розумовський був тісно пов'язаний з бандитами. Представники кримінальних структур з Дніпродзержинська і Дніпропетровська виступали діловими партнерами і спонсорами гонщика на змаганнях. З'являлася інформація, що перемоги Розумовського на тодішніх гонках були куплені.

Крім того, робота спортсмена всіляко критикувалася в роки його депутатства в рідному Дніпродзержинську. Заявляється, що Валерій Розумовський отримав мандат за домовленостями з тодішньої Партією регіонів і відстоював в органах влади їх інтереси в обмін на допомогу його бізнесу.

Статки і джерела доходів

Валерій Розумовський не розкриває інформації про свої доходи. Однак, згідно з інформацією від джерел, його автобізнес зробив його доларовим мільйонером.

Особисте життя і сім'я

Валерій Розумовський перебуває у шлюбі. Має дітей.

Фото і відео

Дата народження
26 червня 1963
Країна
Україна
Соцмережі