Дата народження
02 липня 1966
Країна
Україна

Валерій Романов

Прокурор Запорізької області, державний радник юстиції 3 класу. Одружений, має сина. 

Біографія

Валерій Петрович Романов народився 2 липня 1966 року в Миколаївській області. За освітою - юрист.

Кар'єра

Після закінчення в Харкові Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого Валерій Романов прийшов на роботу в прокуратуру. У правоохоронному відомстві працював на оперативних і адміністративних посадах у Миколаївській, Кіровоградській, Дніпропетровській і Харківській областях, а також в Генеральній прокуратурі України.

Досягнення

Державний радник юстиції 3 класу
19 жовтня 2016 року Валерій Романов очолив Запорізьку обласну прокуратуру.

Чутки і скандали

Валерій Романов - непублічна персона. Даних його біографії майже немає.
З чуток, має квартиру в Криму, яку не декларує.
У лютому 2018 року запорізькі прокурори написали колективний лист президентові України і Генеральному прокурору України, в якому вказали на численні порушення з боку свого шефа. Валерія Романова звинувачували в «чистці» кадрів запорізьких прокурорів і залучення на їх місце ставлеників прокурора області.

Статки і джерела доходів

Відповідно до декларації за 2017 рік, у чиновника у володінні квартира в Миколаєві і земельні ділянки в Миколаєві і Київської області. У Запоріжжі Валерій Романов живе в орендованій квартирі (75 кв. м).
У спільній власності з сином і дружиною у прокурора Запорізької області дві квартири в Києві.
У дружини є ділянка землі площею 1500 кв. м в Київській області.
З рухомого майна чиновник задекларував яхту, якою володіє на правах спільної власності з ще трьома людьми, човен та два автомобілі. Одна машина, Toyota Camry, належить прокурору, друга, Volkswagen Touareg - його дружині.
Основним джерелом доходу для Валерія Романова є зарплата. У 2017 році він задекларував 691 тисячу гривень. Крім того, чиновник отримав 54 тисячі гривень в якості пенсії. У липні 2018 року Валерій Романов подав зміни в декларації. Так, його зарплата за 2018 рік склала майже 170 тисяч гривень.
Дружина Романова отримала 10 тисяч гривень соціальної допомоги, а також 10 тисяч гривень пенсії.
У декларації зазначені і гроші, які він передав у борг своєму братові Романову Дмитру Петровичу. Ця сума склала 180 тисяч доларів.
Банківського рахунку, як і готівкових коштів, згідно з декларацією, у прокурора немає. Готівка є тільки у його дружини - 40 тисяч доларів.

Особисте життя і сім'я

Валерій Романов одружений, виховує сина.

Фото та відео

Дата народження
02 липня 1966
Країна
Україна