Дата народження
19 листопада 1986
Країна
Україна
Соцмережі

Українська акторка театру і кіно. Лауреатка премії «Бронек» у галузі театрального мистецтва імені Амвросія Бучми за найкращу жіночу роль (2012). Зіграла головні ролі в картинах “Не зарікайся”, “Хороший хлопець”, “Папараці” та ін.

Дата народження:
19.11.1986 р.
Рідне місто:
Київ

Валерія Ходос - голубка української театральної сцени. Таке прізвисько прижилося у чарівної та тендітної артистки після ролі Коломби в спектаклі «Голубка», яку Валерія блискуче зіграла.

З ранніх років вона виявляла жвавий інтерес до мистецтва. У дитинстві і юнацтві Лєра співала в хорі та навчалася в театральному гуртку. Також майбутня актриса навчалася в музичній школі по класу фортепіано.

Визначитися з покликанням дівчині допомогли «Майстер і Маргарита». Переглядаючи цю виставу, 10-класниця Валерія зрозуміла, що жадає стати актрисою.

Здобувши середню освіту, дівчина вступила до театрального університету ім. І. Карпенка-Карого (КНУТКТ).

Ще в студентські роки Валерія Ходос почала зніматися в кіно. Це вийшло зовсім випадково. В університет завітав асистент режисера, щоб зробити знімки майбутніх акторів для своєї бази даних. Валерія не хотіла в цьому брати участь, але довелося. Ходос не планувала грати в кіно, вона мріяла про театральну кар'єру. Крім того, її зовнішній вигляд на той момент не підходив для кінопроб.

Фотографія вийшла без антуражу. Дівчину зняли на тлі сірої стіни буфета. Лєра була без зачіски та макіяжу, в простих повсякденних джинсах. Проте все це дозволило їй отримати першу роль у кіно.

Незабаром цей знімок потрапив у кілька акторських агентств, і дівчина отримала свою першу роль.

Її дебют на екрані відбувся у 2006-му році в стрічці «Таємниця Святого Патріка». Лері потрібно було красиво покрутитися в сукні перед дзеркалом. За цю маленьку роль дівчина отримала 100 доларів.

Після цього вона знялася у низці фільмів, виконуючи невеликі ролі.

У 2009-му році Валерія Ходос увійшла до складу Київського академічного молодого театру.

У 2012-му році Валерія Ходос виконала свою першу головну роль. Актриса зіграла Наташу в картині «Коханець для Люсі».

Велика слава до Лери прийшла у 2013-му році після зйомок в кримінальному серіалі «Пастка». Валерія Ходос виконала головну роль Марини Дьоміної.

Через два роки Валерія Ходос почала активно зніматися в художніх фільмах і серіалах.

Однією зі своїх найбільш складних ролей Валерія Ходос називає персонаж Людмили Поліщук із серіалу «Не зарікайся». У цій картині вона зіграла жінку, яка втратила дитину, яка до всіх своїх бід отримала 15 років тюремного ув'язнення.
Валерія Ходос є володаркою численних творчих нагород.

У вільний час вона любить грати на фортепіано.

Актриса також веде викладацьку діяльність.

Особисте життя

Валерія Ходос не любить говорити з пресою про своє особисте життя. Відомо, що артистка не перебуває в офіційному шлюбі.

Статок

Валерія Ходос - одна з найуспішніших і затребуваних українських актрис. Проте її доходи поки не підраховані журналістами.

Дата народження
19 листопада 1986
Країна
Україна
Соцмережі