Країна
Україна
Соцмережі

Валерія Нойман

Валерія Нойман: любителька алкогольних коктейлів, яка терпіти не може "п'яних баб"

Не так давно киянка Лера Нойман разом зі своїм другом Дмитром Гавришем відкрила бар "Буду Пізніше", в якому немає гучної музики і wi-fi, зате є першокласні алкогольні коктейлі і душевне спілкування. Господиня бару каже, що навчилася випивати, при цьому іноді збирається з друзями вранці, щоб відтворити картину нічної гулянки. І хоча "п'яні посиденьки" заважають сусідам, дівчина не бачить у цьому проблеми.

  1. Біографія
  2. Особисте життя
  3. Освіта
  4. Кар'єра
  5. Зі слів Валерії Нойман...
  6. Про тату
  7. Про людей напідпитку і п'яних жінок
  8. Про війни з сусідами
  9. Про Київ
  10. Про компліменти

Біографія

Про біографію Валерії Нойман мало що відомо. Дівчина народилася і живе в Києві. На даний час є господинею бару "Буду Пізніше". Вона і сама з задоволенням випиває з друзями, відвідує інші заклади, подорожує і не забуває висвітлювати своє життя в Інстаграмі.

Особисте життя

Валерія незаміжня. Живе зі своєю собакою Раррі. Каже, що у неї ще не було серйозних відносин, хіба що швидкоплинні захоплення. Та й то, щоб провести з вподобаним чоловіком вечір, господині бару доводиться його підпоїти, щоб той розслабився і повірив, що "це зараз може статися між вами".

Лера впевнена, що вона - "досить ефектна жінка", тому багато хто просто боїться до неї підійти і в підсумку залишають бар одні.

Попри те що дівчина іноді "споює" чоловіків, щоб ті розслабились, в Фейсбуці вона пише про те, що не потрібно намагатися "зняти" бармена, бо задоволення клієнтів - "в межах меню".

Освіта

Валерія Нойман має інженерну освіту.

Кар'єра

До того, як відкрити з другом бар, Валерія працювала в газеті Коммерсант, писала про бізнес і займалася піаром. Перед тим, як зайнятися власною справою, дівчина також встигла деякий час побути менеджером в київському ресторані "MOCCO boutique restaurant" на Хрещатику.

У 2016 році Лера Нойман, яка на той час працювала в Києві журналістом, та її приятель - професійний фотограф Діма Гавриш, який близько 12 років прожив в Нью-Йорку, вирішили відкрити спільний заклад - бар під назвою "Буду Пізніше".

Найбільшу роль в реалізації проекту зіграли чотири людини: Діма Гавриш, якому належить ідея бару, Лера Нойман, яка є господинею і "обличчям" закладу, Тата Кеплер, яка придумала назву бару і займається маркетингом, та Кирило Масленников - бармен і міксолог, який склав для "Буду Пізніше" коктейльну карту і перші кілька місяців робив гостям коктейлі.

Бар поки що локальний: більшість гостей - це люди, які живуть, або працюють недалеко від закладу. Валерія називає їх "сусідами", говорить, що вони приходять в БП випити, поділитися домашніми турботами, розповісти якісь історії з життя, просто відпочити.

В "Буду Пізніше" немає гучної музики, яка заглушає розмови, і wi-fi, який відволікає від "живого" спілкування.

Мінімалістичний інтер'єр з білими цегляними стінами і дерев'яними меблями з піддонів не являє собою нічого особливого, зате, на думку власників, сприяє душевним розмовам.

Зі слів Валерії Нойман...

Про тату

За словами власниці бару "Буду Пізніше", перше тату вона зробила в 18 років. Знаходиться воно на спині і являє собою знак ОМ або АУМ. Означає основу всього.

Друге татуювання, яке зробила дівчина, знаходиться попереду біля ключиці і являє собою напис грецькою мовою "Удача благоволить хоробрим". Зафіксувавши на тілі улюблений вислів Олександра Македонського, Нойман таким чином хотіла розповісти світу, що вміє кидатися у вир з головою, навіть коли немає повної ясності.

Крім цього, права рука Валерії забита кольоровим татуюванням, на якому зображений фенікс - міфологічний птах, який вміє відроджуватися з попелу.

Про людей напідпитку і п'яних жінок

Господиня бару "Буду Пізніше" вважає, що алкоголь - відмінний "проявник" особистості. Коли випиваєш з людиною, - каже Валерія, - відразу видно, з гівном вона чи ні. І якщо так, то алкоголь посилить всі негативні якості.

Цікаво також те, що Нойман, яка сама п'є багато і кожен день, виправдовуючись своєю роботою, не терпить п'яних жінок.

Вона часто говорить на камеру, що не розуміє, як дівчина або жінка може напитися в хлам. При цьому зізнається, що буває після бурхливої ночі скликає друзів на похмілля, щоб із колективних спогадів намалювати картину минулого вечора.

Про війни з сусідами

Господиня БП впевнена, що у її бару - прекрасне розташування. Єдиний нюанс, який вносить ложку дьогтю в банку меду - це незадоволені сусіди. Деякі взагалі-то не проти, що в будинку збираються любителі випити і повеселитися, проте ті, які живуть прямо над баром, звичайно ж, проти.

Одну жінку похилого віку так дістали нічні вечірки, що одного разу вона навіть облила деяких гостей водою. Лера Нойман згадує про інцидент з посмішкою, її навіть потішила така поведінка "старенької".

Звісно, щось змінювати дівчина не збирається.

Про Київ

Нойман говорить, що Київ багато чому її навчив. Це місто, яке, за словами Лери, дає тобі по носі щиголь, а потім втішає, каже, що впораєшся. Молода підприємниця поки що впевнена, що це місто, в якому можливо все.

Про компліменти

Найбільше Валерія запам'ятала комплімент, який одного разу сказав їй відомий київський ресторатор Яків Лівшиць: "З її рук питимуть навіть отруту, і будуть просити ще!". І, судячи з усього, вона повністю згодна з цим.

Країна
Україна
Соцмережі