Дата народження
07 жовтня 1984
Країна
Україна
Соцмережі

Василь Бондарчук

Співак

Дата народження: 07.10.1984 р.

Рідне місто: Сквира (Київська область)

Василь Бондарчук народився в сім'ї музиканта. З дитинства він захоплювався не тільки музикою, але й малюванням. Крім того, Василь професійно займався гандболом.

Закінчивши школу, він вступив до вищого музичного училища ім. Р. Глієра. Другу вищу освіту Василь отримав в Національному авіаційному університеті. Паралельно Василь Бондарчук будував кар'єру співака. Його просуванням займався продюсерський центр «MamaMusic».

У 2007-му році співак брав участь у національному відборі на конкурс «Євробачення». За результатами голосування він зайняв третє місце. У цьому ж році відбувся реліз його дебютного альбому. Платівка отримала назву «Бомба».

У 2009-му році завершилося співробітництво Васі з продюсерським центром. Навесні того ж року співак взяв участь в шоу «Танцюю для тебе». Його напарницею по танцях стала Олена Шоптенко. Результатом їх спільних старань стало друге місце.

У 2010-му році Василь Бондарчук став учасником телепроекту «Народна зірка».

У 2013-му році співак захопився бодібілдінгом. Це заняття привело його до бронзової медалі на чемпіонаті Європи.

У тому ж році артист брав участь в спортивно-розважальному телепроекті «Вишка». Зірки шоу-бізнесу здійснювали стрибки в басейн. Василю довелося зробити повторний стрибок, але він не привів його до перемоги. Артистові довелося покинути проект і поступитися лідерством Руслані Писанці.

Особисте життя

У 2005-му році Василь Бондарчук познайомився на студії зі співачкою Катериною Веласкес. Через 2 роки в ефірі програми «Фабрика зірок», в якому брала участь Катя, Василь зробив їй пропозицію. Дівчина прийняла ЇЇ. З того часу пара перебуває в цивільному шлюбі.

У 2008-му році в сім’ї народилася дочка. Її назвали Аріана-Селеста.

Як згадує Василь Бондарчук, коли за стіною в пологовому залі заплакала дочка, він заплакав разом із нею. Тоді співак зрозумів, що хоче п'ятьох дітей. Василь розповів, що навчив дружину сповивати дитину та міняти памперси. Ночами він наглядає за дівчинкою та будить дружину, тільки якщо потрібно погодувати дитину.

Скандали

У 2010-му році на одній із вечірок журналісти помітили Василя без дружини. Але чоловік не сумував на самоті. Спершу його волохаті груди обмацала співачка Яна Романова. Потім Вася почав цілувати співачку Юлію Войс. Вона відповіла йому тим же.

Статок

Інформація про прибутки не представлена ​​у відкритих джерелах.

Дата народження
07 жовтня 1984
Країна
Україна
Соцмережі