Дата народження
05 січня 1965
Країна
Україна
Соцмережі

Василь Паненко

Паненко Василь Васильович: головний лікар Вінницької обласної клінічної дитячої лікарні та депутат міської ради

Паненко Василь Васильович - депутат Вінницької міської ради, у якого фірма дружини часто перемагала на тендерах комунальних підприємств.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Василь Васильович Паненко народився 5 січня 1965 року у селищі міського типу Сутиски Тиврівського району Вінницької області.

Освіта

Василь має два дипломи: лікаря (Вінницький медичного інституту ім. Пирогова) та юриста (Київської національної академії внутрішніх справ).

Має спеціальність "хірургічна стоматологія".

Сім’я

Паненко з вересня 2017 по січень 2018 року був одружений з Оленою Романюк. Василь має двоє дітей: сина Максима та доньку Еліну.

Кар'єра

Паненко на початку діяльності працював торакальним хірургом обласної дитячої клінічної лікарні. Протягом двох років (1998 - 2000) був серцево-судинним хірургом військово-медичного Центру військово-повітряних сил України. Василь займався приватною практикою. Мав власну клініку.

Паненко є одним з основоположників дитячої щелепно-лицьової хірургії Вінницької області. Василь обіймав посаду заступника головного лікаря по хірургічним питанням в обласній дитячій лікарні у 2008-2010 роках.

У 2010 році він став заступником директора департаменту охорони здоров'я в обласній адміністрації. Восени 2014 року Паненко очолив обласну дитячу клінічну лікарню. Крім того, він працює лікарем стоматологом-хірургом екстреної допомоги.

У 2015 році Василь став депутатом міської ради від ВО "Свободи" (територіальний виборчий округ №44). У тому ж році він балотувався й до обласної ради, але не пройшов.

Паненко є головою постійної комісії міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення.

Компромат

Згідно з декларацією за 2017 рік Олена Романюк - дружина Паненко була власницею ТОВ "Автоера Нова", зареєстрованої на початку 2016 року. Основним видом діяльності компанії є "оптова торгівля деталями для автотранспортних засобів".

У жовтні 2016 року "Автоера Нова" виграла свій перший тендер, замовником якого виступила дитяча лікарня, управляє якою Паненко. Предметом закупівель була повітряна для автомобіля, а їх очікувана вартість - 6000 гривень.

Незважаючи на скромний тендерний дебют, фірма вже колишньої дружини депутата за два роки й десять місяців уклала 37 угод на суму понад 8 мільйонів гривень. Серед замовників закупівель - комунальні підприємства Вінницької міської ради.

Журналісти Вінницького агентства журналістських розслідувань спробували поговорити із Оленою Романюк про те, "як її шлюб з депутатом міської ради вплинув на тендерну діяльність її компанії".

Але в телефонному режимі вона повідомила, що надавати коментар щодо ТОВ "Автоера Нова" буде тільки з дозволу... її власника. На ремарку журналіста Агентства про те, що власницею фірми є сама пані Романенко, вона відповіла, що "це тільки на папері".

Декларація

У березні 2019 року Василь Паненко опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат міської ради має дві земельні ділянки (965 і 370 кв.м.), квартиру (72,1 кв.м.), житловий будинок (132 кв.м.) та гараж (14,1 кв.м.). Вся нерухомість знаходиться у Вінниці. Паненко пересувається на автомобілі Toyota RAV 4 2012 року випуску. У 2013 році Василь придбав машину за 216 тисяч гривень.

Зарплата Паненко в обласній дитячій клінічній лікарні у 2018 році склала 226,8 тисячі. Грошовими кошти депутат задекларував 4800 доларів.

Посилання

Facebook

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=f4yCcVHA3-c 

Дата народження
05 січня 1965
Країна
Україна
Соцмережі