Дата народження
26 листопада 1953
Країна
Україна

Василь Терліковський

Терліковський Василь Васильович: депутат-прогульник Вінницької міської ради та гендиректор заводу "Маяк"

Терліковський Василь Васильович — депутат, який прогулював сесії міської ради.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Відео

Біографія

Василь Васильович Терліковський народився 26 листопада 1953 року у місті Тульчин Вінницької області.

Освіта

У 1976 році Василь закінчив Вінницький політехнічний інститут та отримав диплом за спеціальністю "Радіотехніка, радіоінженер".

Сім’я

Терліковський перебуває у шлюбі. Дружину звуть Лариса. Працює вона, згідно з декларацією чоловіка, у дочірньому підприємстві "Зовнішньоекономічна фірма "Маяк" Приватного акціонерного товариства "Вінницький завод "Маяк".

У подружжя двоє дітей дочка Олена та син В'ячеслав.

Кар'єра

Після закінчення інституту Василь прийшов на роботу у Спеціальне конструкторське бюро Вінницького заводу радіотехнічної апаратури. Спочатку протягом восьми років він працював на посаді інженера-конструктора. Потім десять років (1984 - 1994) Терліковський очолював Дослідно-конструкторське бюро.

У 1994 році Василь перейшов у ВАТ "Маяк" (основний вид діяльності - виробництво побутових приладів). Вісім років він керував маркетинговою службою та зовнішньоекономічною діяльністю підприємства. У 2002 році Терліковський став генеральним директором — головою правління ВАТ.

За сумісництвом він очолює й дочірнє підприємство "Зовнішньоекономічна фірма "Маяк" Приватного акціонерного товариства" Вінницький завод "Маяк".

У жовтні 2015 року Олександр був обраний депутатом Вінницької міської ради від партії "Вінницька європейська стратегія". Терліковський — член транспортної постійної комісії міської ради.

Компромат

За даними громадського руху "Чесно" депутат за 2016 рік пропустив 29% засідань міської ради. Сам Василь Терліковський зазначає, що у активістів з "Чесно" нібито неправильні дані. "Він рекомендує звіритися з секретаріатом міської ради. У той же час дані, надані офіційно Вінницькій міською радою, що підтверджують його прогалини".

Декларація

У березні 2019 року Василь Терліковський опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат міської ради володіє земельною ділянкою (677 кв.м.), дачею (137,2 кв.м.) та квартирою (51 кв.м.). Його дружині належить ще одна квартира (62,4 кв.м.) та гараж (20,2 кв.м.). Вся нерухомість знаходиться у Вінниці.

Терліковський пересувається на автомобілі Mercedes-Benz ML 250 BlueTEC 4Matic 2014 року випуску. У 2018 році Василь віддав за автомобіль 553 тисячі гривень.

Зарплата за рік у Терліковського склала більше одного мільйона гривень. У якості пенсії він отримав 119 тисяч гривень. Банківські відсотки — 14 тисяч. Дружина депутата поповнила сімейний бюджет на 76 тисяч.

На банківських рахунках депутата Вінницької міської ради зберігає 4,5 тисячі євро, 52 тисячі гривень та 17 тисяч доларів. У Лариси Терліковської на рахунку в банку є 16,8 тисячі євро.

Готівковими коштами у Василя Терліковського задекларовано 85 тисяч гривень, 49 тисяч євро і стільки ж доларів. У його дружини готівкою — 11 тисяч євро та 7,5 тисячі доларів.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=4iPEI1BmF6A 

Дата народження
26 листопада 1953
Країна
Україна