Дата народження
20 жовтня 1990
Країна
Росія
Соцмережі

В’ячеслав Рибіков

Співак, автор пісень

Дата народження: 20.10.1990 р.

Рідне місто: Майкоп, Росія

Співак народився в сім'ї священика. Дитинство В'ячеслава минуло в Донецьку. Будучи підлітком, він міцно захопився музикою. Тоді В'ячеслав Рибіков разом з друзями зібрав гурт «Hands Free».

Здобувши середню освіту, хлопець вступив в комп'ютерну академію. Там він опановував професію веб-дизайнера. Але через півтора року юнак кинув навчання. Хлопець планував вступити на факультет теології, але залишив цю затію. В'ячеслав переконався, що його покликанням є музика.

Так співак почав виступати на різних концертах і фестивалях.

У 2014-му році він потрапив в талант-шоу «Голос країни». Його тренером став Сергій Лазарєв. Участь в талант-шоу принесла популярність молодому співакові.

У цей же період В'ячеслав Рибіков став учасником фестивалю «Нова хвиля». Разом з Вікторією Петрик він представив Україну. У рамках конкурсу В'ячеслав заспівав у дуеті з Джамалою. Співак зазначає, що зірка «Євробачення» дала йому дуже багато цінних порад. Також він отримав підтримку від Ані Лорак. В одному з інтерв'ю хлопець зізнався, що не був упевнений в собі, коли претендував на участь у «Новій хвилі». Все ж співакові вдалося виграти третє місце.

Після конкурсу В'ячеслав відправився в Москву. Мету свого візиту він не прокоментував.

Як розповідає В'ячеслав Рибіков, до нього надійшло кілька пропозицій від продюсерів. Поки хлопець не погодився ні на один контракт. Він побоюється, що невдале співробітництво може погубити його талант.

Після конкурсу співак увійшов до складу гурту «Ifound». Разом з цим колективом В'ячеслав Рибіков здійснив гастролі Україною.

Зараз співак живе і працює в Києві.

Особисте життя

Коли на Сході України розгорнулися бойові дії, сім'я Рибікова переїхала.

У 2014-му році В'ячеслав Рибіков одружився зі своєю коханою. Весілля пройшло в Одесі в колі близьких людей. У 2017-му році у пари народився син. Батьки назвали дитину Аароном.

Скандали

У 2014-му році на конкурсі «Нова хвиля» В'ячеслав Рибіков засвітився в формі з російським триколором. Цей факт викликав вкрай бурхливу реакцію публіки. Те, що сталося, співак прокоментував у своєму мікроблозі. Як він зазначив, що не варто у всьому шукати політичний підтекст. Носіння спецформи - одна з умов конкурсу. Вона не є проявом громадянської позиції.

Статок

Прибутки В'ячеслава Рибікова пресою ще не підраховані.

Дата народження
20 жовтня 1990
Країна
Росія
Соцмережі