Дата народження
09 травня 1975
Країна
Україна

Вячеслав Соколовий

Біографія

Народився В'ячеслав Соколовий у 1975 році в одному з селищ Вінницької області. Навчався в Харківській юридичній академії ім. Ярослава Мудрого, вивчаючи правознавство.

Кар'єра

До органів прокуратури Вінницької області пішов працювати в 1997 році. Спочатку рік пробув стажером слідчого, потім і сам став слідчим в установі.

У серпні 2000-го року В'ячеслав Соколовий переведений в інший район, де зайняв пост старшого помічника прокурора, а трохи пізніше - його заступника.

У 2005-му стає прокурором Шаргородського району на Вінниччині (де і працював до цього), а через 5 років - в іншому районі.

У 2011-му році стає першим заступником прокурора в місті Вінниця, а в 2014-му його ставлять першим заступником прокурора області. Через кілька місяців цього ж року Соколовий стає обласним прокурором Вінниччини.

Досягнення

Нагороджений нагрудним знаком подяки за сумлінну службу в органах прокуратури.

Чутки і скандали

У 2015 році на сайті Антикор вийшла стаття про те, як місцеві активісти Вінниці поїхали в Київ до Генпрокурора з вимогою зняти В'ячеслава Соколова з посади, але так і не були почуті. Незадоволені вони були тим, що прокуратуру Вінницької області очолює кум Гройсмана, продовжує процвітати кумівство, "діти прокурорських продовжують рости по службі як гриби, отримуючи нагороди і премії". А облпрокурор В'ячеслав Соколов на це ніяк не реагує. Тим більше, що і сам він - "особистість добре відома".

Через 2 роки в ЗМІ з'явилася резонансна новина про те, що Генпрокурор Юрій Луценко "відчитав" В'ячеслава Соколова за перекваліфікацію хабарництва на зберігання наркотиків. "Це як? Бакси стали наркотою, або як? Чи навпаки? Чи разом? Чи наркотичні засоби використовувалися для перекваліфікації? В якому стані це робилося? Факт хабарництва стає фактом зберігання наркотиків. Що ви там курите?", - обурювався Луценко на нараді.

Статки і джерела доходів

За 2017 рік (за даними декларації) Соколовий В'ячеслав заробив 601 692 гривень, а його родина - понад 1 мільйон 100 тисяч гривень. Це в два рази більше, ніж в попередньому році. Готівкою прокурор має майже 300 тисяч гривень і 15 тисяч доларів. Також він є власником приватного будинку площею 452 кв.м., земельної ділянки та автомобіля Toyota Land Cruiser 2012 р.в.

Особисте життя і сім'я

В'ячеслав Петрович одружений, має двох дочок.

Фото і відео

Дата народження
09 травня 1975
Країна
Україна