Дата народження
07 квітня 1979
Країна
Україна
Соцмережі

В’ячеслав Узелков

В’ячеслав Узелков - український боксер-професіонал, виступає в напівважкій ваговій категорії.  Відомий під прізвиськом Сталева сила. Пережив інсульт. Тренер шоу “Зважені та щасливі”, суддя проекту “Україна має талант”. 

Біографія

В'ячеслав Узелков народився у Вінниці в 1979 році. Починає займатися боксом у віці восьми років за наполяганням батька. Перші роки займається спортом під керівництвом Дмитра Шаміса, Ігоря Мусієнко та Анатолія Вальчука.

Кар'єра

Вперше В'ячеслав Узєлков стає відомим в 1997 році, коли виграє чемпіонат Європи серед молодих боксерів в напівважкій вазі.

У наступному році боєць стає другим на Кубку світу і третім на Іграх військовослужбовців.

На початку 2000-х років В'ячеслав Узелков продовжує кар'єру на аматорському рівні. Займає третє місце на чемпіонаті світу, стає другим на чемпіонаті Європі і виграє друге місце на Кубку Чорного моря в 2002 році.

У професійну лігу боксу В'ячеслав Узєлков переходить в 2004 році. Через три роки успішної кар'єри виграє титул за версією EBU-EE. Також стає володарем титулу інтерконтинентального чемпіона за версією WBA.

У 2010 році В'ячеслав Узєлков вперше програє на професійному рингу в бою за звання чемпіона світу за версією WBO в напівважкій вазі. Український боксер зміг відродити свою репутацію «міцного бійця» серією подальших перемог за звання чемпіона Європи і чемпіона WBA.

У другій половині цього десятиліття припиняє активні виступи як боксер і працює на телебаченні. Є членом журі і ведучим кількох телевізійних проектів.

Досягнення

У різний час В'ячеслав Узєлков був чемпіоном за версією EBU-EE, інтерконтинентальним чемпіоном за версією WBA, а також чемпіоном за версією WBO. Є одним з найбільш успішних боксерів в історії України, виграв 30 боїв з проведених 33.

Чутки і скандали

В'ячеслав Узелков пережив інсульт в 33 роки. Нещастя сталося зі спортсменом після чергового бою і ледь не коштувало йому життя і кар'єри.

Відзначився низкою скандальних висловлювань під час своєї роботи на одному з українських каналів. Користувачі мережі критикували риторику боксера і його манеру спілкуватися з гостями та учасниками його проектів.

В Інтернеті з'явилася інформація, що участь в одній з його телепрограм провокувала смерть деяких учасників, що сам Узєлков категорично заперечував.

Статки  і джерела доходів

В'ячеслав Узелков замовчує інформацію про свої доходи. Однак, за оцінками експертів, боксер є доларовим мільйонером. Кошти були отримані в якості призових за професійну кар'єру і участь в спонсорських і рекламних компаніях. Також спортсмен затребуваний на телебаченні, зарплата на якому становить кілька сотень тисяч доларів в рік.

Особисте життя і сім'я

В'ячеслав Узелков більше 20 років перебуває у шлюбі з Мариною Боржемською. Подружжя виховує сина Роберта і дочку Олівію.

Фото і відео

Дата народження
07 квітня 1979
Країна
Україна
Соцмережі