Дата народження
09 червня 1976
Країна
Україна
Соцмережі

В’ячеслава Фролова

Телерадіоведуча, журналістка, режисер

Дата народження: 09.06.1976 р.

Рідне місто: Одеса

Повне ім'я зірки - Фролова В'ячеслава Владиславівна.

Із ранніх років Слава захоплювалася малюванням, тому вирішила відправитися в художню студію. Туди вона записалася самостійно. Навчання не знизило інтерес до образотворчого мистецтва. Освоювати його Слава Фролова продовжила в художній школі. Там її інтерес захопила скульптура. Осягнення цього профілю вона продовжила в училищі. У результаті вона закінчила його за профілем «художник-оформлювач».

Пізніше вона отримала дві вищі освіти в Києві за режисерською спеціальністю.

У 1993-му році Слава Фролова почала свою кар'єру ведучої. Вона влаштувалася на радіохвилю «Глас».

Не кидаючи пост радіоведучої, в 1995-му році Слава Фролова стала керівником рекламної студії на одеському «45 телеканалі».

У 1998-му році вона переїхала до столиці, щоб дати новий виток своїй кар'єрі. Її першим місцем роботи в Києві став канал «КТМ». Там вона зайняла пост режисера.

Тоді ж Слава Фролова почала працювати в нічному клубі «Динамо Люкс». Вона виконувала обов'язки арт-директора і ведучої заходів. Цю діяльність вона поєднувала з роботою радіоведучої. У той же час відбувся її теледебют у ролі ведучої ранкового шоу «Підйом» (Новий канал »). Після Слава Фролова вела безліч різних програм на топових радіостанціях і телеканалах країни.

У 2001-му році ведуча отримала посаду арт-директора мережі ресторанів «Козирна Карта».

Через рік Слава заснувала своє творче агентство. Компанія отримала освіжаючу назву «ARBUZ».

Одночасно з цим вона вела журналістську діяльність. Однією з її показових робіт стала колонка «Щоденник ледарки» в журналі «Zefir». Свої статті вона публікувала під псевдонімом Манечка Величко.

Широку популярність Слава Фролова здобула в 2009-му році. Тоді вона увійшла в суддівський склад телешоу «Україна має талант!».

У 2012-му році артистка заснувала свій фонд. Організація отримала назву «Slava Frolova-Group». Проект націлений на підтримку і розвиток молодих українських художників.

Варто відзначити, що в щільному графіку Слави знаходиться час на її захоплення. В їх число входитьть вітрильний спорт і їзда на мотоциклі.

Особисте життя

Артистка тримає в секреті своє особисте життя.

У 2014-му році Слава Фролова розповіла в своєму мікроблозі про те, що у неї було троє дітей. Перша дитина - дівчинка померла від вади серця.

У 2003-му році артистка народила сина Марка. У 2011-му році на світ з'явилася дочка Серафима.

Статок

Інформація про прибутки відсутня у відкритих джерелах.

Дата народження
09 червня 1976
Країна
Україна
Соцмережі