Дата народження
19 вересня 1959
Країна
Україна
Соц.мережі
Віктор Андрієнко

Радянський і український комедійний актор, телеведучий, сценарист, режисер, продюсер і каскадер.

Дата народження:
19.09.1959 р.
Рідне місто:
Запоріжжя

Віктор Андрієнко народився в простій українській родині. Після школи він переїхав до Києва. Там він вступив до театрального університету ім. І. Карпенка-Карого.

Ще в студентські роки Вітя почав працювати в кіно. Його кар'єра стартувала в 1978-му році. Тоді він знімався як каскадер. У цьому амплуа він з'явився в таких картинах, як «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Ярослав Мудрий» та інших.

У 1980-му році, відразу після закінчення ВНЗ, Віктор Андрієнко увійшов до складу трупи Київського театру естради.

У 1984-му році він перейшов в Одеський театр мініатюр, де був не тільки актором, але також режисером і автором. Через 2 роки він повернувся до столичного театру естради.

У 1987-му році Віктор Андрієнко знову відправився до Одеси. Там він продовжив роботу артиста в театрі мініатюр «Шарж».

У середині 90-х рр. Вітя повернувся на телеекрани. Він став актором, сценаристом і постановником популярних телешоу і ситуаційних комедій. Пізніше він почав писати сценарії для серіалів. Проекти за участю Андрієнка транслювалися на провідних телеканалах України та Росії.

У 2008-му році він увійшов до акторського колективу шоу пародій «Велика різниця» («Перший канал»).

У 2015-му році він зайняв пост ведучого програми «Народний кухар» (канал «НТН»). Таку бурхливу діяльність у театрі і на телебаченні Віктор Андрієнко успішно поєднував зі зйомками в кіно.

У 1976-му році він дебютував у кінематографі. Йому дісталася роль чукчі в картині «Біля витоків людства». Після він знявся в безлічі кінокартин, серед яких велике число проектів, що стали широко популярними.

У 2005-му році він зіграв у серіалі «Міліцейська академія». У 2006-му році Віктор Андрієнко виконав роль Мейбла в багатосерійній картині «Дев'ять життів Нестора Махно». У 2010-му році він отримав епізодичну роль у серіалі «Вороніни». У 2011-му році Віктор став головою колгоспу в серіалі «Байки Мітяя». Рік по тому Андрієнко зіграв полковника Смирнова у фільмі «Той, хто пройшов крізь вогонь».

У 2016-му році Віктор Андрієнко став режисером анімаційних сцен мультфільму «Микита Кожум'яка».

Він також озвучив безліч мультфільмів. Його першою роботою такого роду стала озвучка одноокого крокодила в мультфільмі «Доктор Айболить» (1984-1985 рр.). З великим успіхом зустрілася його робота в мультику «Острів скарбів» (1988 р.). У ньому Віктор Андрієнко озвучив пірата в чорному жилеті.

Особисте життя

Віктор одружений. Ім'я його дружини - Анна. У 1987-му році у пари народився син Валерій.

Статок

Інформація про доходи не представлена ​​в ЗМІ.

Дата народження
19 вересня 1959
Країна
Україна
Соц.мережі