Дата народження
24 березня 1979
Країна
Україна
Соцмережі

Співак, музикант, автор пісень

Дата народження: 24.03.1979 р.

Рідне місто: село Соколово (Вінницька область)

Учитель історії за освітою, рокер за переконаннями встиг побути держслужбовцем. Кинувши пост, у 2005-му році він створив поп-рок-гурт «ТіК». Його назва розшифровується як «Тверезість і культура». Комічність колективу досить швидко приносить йому популярність. На одну з репетицій Віктор Бронюк запросив продюсера Олега Збаращука. Неординарність гурту справляє на нього враження. Продюсер береться за розкрутку колективу. 2-го червня гурт «ТіК» виступив перед тисячною аудиторією на розігріві у «Таліта Кум». З цього моменту починається насичена діяльність команди.

У 2006-му році «ТіК» спільно з групою «Ляпіс Трубецькой» записав трек «Олені». Пісня розірвала чарти, принісши гурту «ТіК» широку славу. За версією «Джем-FM» «ТіК» став кращим дебютом 2007-го року.

У 2008-му році Віктор Бронюк очолив благодійний фонд «Подільська громада». Пізніше його визнали найкращою благодійною організацією країни.

У 2011-му році Віктор Бронюк з гуртом «ТіК» знявся у фільмі «Ржевський проти Наполеона».

Рік по тому музикант став гравцем інтелектуального шоу «Що? Де? Коли? ». Згодом музиканта тричі визнали найкращим гравцем програми.

У вересні того ж року Віктор Бронюк пройшов посвяту в козаки.

Рік по тому «ТіК» спільно зі співачкою Іриною Білик вирушив у турне «Найкращі українські хіти». За 30 днів було відіграно 24 концерти. Цей результат потрапив в Книгу рекордів України.

Зараз «ТіК» є одним з найпопулярніших гуртів країни. Але на старті кар'єри аж ніяк не всі вірили в успіх ексцентричного колективу. Як пізніше згадував Віктор Бронюк, всі продюсери, до яких звертався його гурт, відзначали, що спершу потрібно зробити пластичну операцію вокалісту. Щоб дівчата любили, необхідно наростити волосся і відрізати живіт. «Промоутери мистецтва в маси» також констатували, що репертуар гурту - «повна фігня», щоб прославитися, треба співати про любов, а не про «неголених оленів». Проте артист не вважає минулі труднощі тяготами. Як він каже, труднощі сприймалися з інтересом.

Особисте життя

Віктор Бронюк одружений з організатором концертів Тетяною. Пара уклала шлюб у 2008-му році. Подружжя має двох дітей, доньку Єву та сина Данила.

Статок

У 2016 році прибуток гурту «ТіК» склав 300 тис. USD.

Дата народження
24 березня 1979
Країна
Україна
Соцмережі