Країна
Україна
Соцмережі

Віктор Довгань

Заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції. Одружений, двоє дітей.

Біографія

Віктор Михайлович Довгань народився в 1980 році у Львові. Вищу юридичну освіту здобув спочатку у Львівському університеті, а потім в університеті міста Бонн (Німеччина). Кандидат юридичних наук.

Кар'єра

Трудовий шлях Віктор Довгань почав у 2002 році, коли став експертом з економічного та торговельного права Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції України, працював в Українському-Європейському дорадчому центрі з питань законодавства. Протягом року (з 2004 по 2005 рік) був радником Міністерства економіки України.

З 2006 року вів юридичну і адвокатську діяльність.

Досягнення

З 2014 року Віктор Довгань викладає в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

У травні 2016 року Віктор Довгань призначений заступником міністра інфраструктури. У відомстві він займається євроінтеграційними питаннями.

Чутки і скандали

До свого призначення на пост заступника міністра Віктор Довгань був радником міністра економічного розвитку і торгівлі. У цьому відомстві на заступника міністра вже працювала його дружина. Тому в ЗМІ ходили чутки, що високий пост Довгань зайняв завдяки дружині.

Статки і джерела доходів

У декларації за 2017 рік заступник вказав, що володіє однією земельною ділянкою та житловим будинком в місті Васильків Київської області. У жінки чиновника задекларовано три квартири в столиці.

З рухомого майна Віктор Довгань задекларував картину, швейцарський годинник Hublot Big Bang All Black і набір ювелірних прикрас з дорогоцінними каменями (сережки, каблучка, підвіска), який належить його дружині.

У 2010 році Віктор Довгань придбав автомобіль Mitsubishi ASX за 240 тисяч гривень. У 2016 році він купив BMW X5 за півмільйона гривень. Крім того, автомобіль Mitsubishi Pajero Sport 3.0 АТ 2011 випуску знаходиться у чиновника на правах договору фінансового лізингу. У 2017 році дружина заступника міністра придбала BMW X6 за 650 тисяч гривень.

За 2017 рік заступник міністра заробив 840 тисяч гривень. Його дружина отримала 335 тисяч гривень в якості зарплати і 12 тисяч гривень як допомогу при народженні дитини.

На банківських рахунках у чиновника 1,3 тисячі доларів, 51 тис гривень. У подружжя в банку зберігається 50 тисяч гривень і 109 доларів.

Готівковими коштами у Віктора Довганя 80 тисяч гривень, 12 тисяч доларів. У його дружини - 80 тисяч гривень, 15 тисяч євро і 12 тисяч доларів.

Особисте життя і сім'я

Дружину Віктора Довганя звуть Наталія Микольська. За освітою Наталія юрист. До серпня 2018 року обіймала посаду торгового представника України та була заступником міністра економічного розвитку і торгівлі. Залишила держслужбу для того, щоб зайнятись дослідницькою діяльністю. У подружжя є двоє синів: Лука і Марк.

Фото і відео


Країна
Україна
Соцмережі