Дата народження
30 вересня 1962
Країна
Україна

Віктор Гаврилюк

Гаврилюк Віктор Григорович: керівник театру ляльок, депутат міської ради

Гаврилюк Віктор Григорович - театральний та політичний діяч, який протягом року очолював управління культури в Херсоні, а також обирався депутатом міської ради.

Біографія

Віктор Гаврилюк народився 30 вересня 1962 року. У 2004 році переїхав у Херсон, де живе та працює дотепер.

Сім'я

Інформації про членів сім’ї чиновника у відкритих джерелах немає.

Освіта

Вищу освіту отримав у Київському державному інституті культури ім. О.Є.Корнійчука.

Кар'єра

За даними біографії чиновника, після закінчення ВНЗ Гаврилюк працював у закладах культури. У 25-річному віці очолив Ніжинський драматичний театр ім. М. Коцюбинського, якому віддав більше 8 років життя.

У 1999-му став директором Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г. Шевченка. Оселившись у Херсоні, перший час займався рекламно-поліграфічною діяльністю.

У 2010 році вперше обраний депутатом Херсонської міської ради від партії ВО “Батьківщина”, членом якої є до сьогодні. На місцевих виборах 2015 року знову балотувався в депутати.

У липні 2014-го Віктор Григорович був призначений начальником управління культури Херсонської облдержадміністрації.

Про це у Facebook повідомив помічник губернатора Дмитро Ільченко, заявивши, що попередниця Гаврилюка кілька місяців ховалася від звільнення на лікарняному. “Хто скаже, що Гаврилюк поганий - той комуняка!”, - написав Ільченко у соціальній мережі.

Уже через рік чиновник став заступником директора, а в жовтні 2017-го - директором та художнім керівником Херсонського академічного обласного театру ляльок.

Декларація

Декларація депутата на сайті НАЗК відсутня.

Дата народження
30 вересня 1962
Країна
Україна