Дата народження
01 січня 1970
Країна
Україна

Віктор Карачун

Біографія

Віктор Карачун (1970 р.н.) виріс в селищі на Кіровоградщині. Навчався в Самарському комерційному інституті. Якийсь час після вузу працював в Узбекистані, але потім повернувся в Україну, в Дніпропетровськ.

Кар'єра

Карачун є один із власників компанії «АТБ». Підприємницьку діяльність Віктор почав з продажу с/г продукції. Потім влаштувався в корпорацію «Агротехбізнес» (АТБ), де спочатку був провідним менеджером, а потім став гендиректором мережі супермаркетів «АТБ». Незважаючи на те, що біля витоків компанії стояли Сергій Тарасюк, Ярослав Корчевський і Євген Єрмаков, пізніше керівництво змінилося. На місце Корчевського прийшов Буткевич, а на місце Тарасюка - Карачун. Всі 3 партнера донині володіють рівними частками підприємства.

Досягнення

Віктор Карачун в 2013 році зайняв 27 місце в рейтингу 100 найбагатших українських бізнесменів за версією «Forbes».

Чутки і скандали

Карачун - людина не публічна. Він жодного разу не давав інтерв'ю і не фотографувався для ЗМІ. При цьому, його ім'я кілька разів потрапило в резонансні новини. Так, в 2015 році бізнесмен профінансував покупку обласною лікарнею імені Мечникова дорогого устаткування для проведення операцій на головному мозку. На жаль, незабаром лікарі цієї ж лікарні намагалися врятувати життя його сина, який розбився в жахливій аварії.

Ще одна новина була пов'язана з покупкою бізнесменом вілли в Гарміш-Партенкірхен (курортне альпійське містечко недалеко від Мюнхена). Тільки справа в тому, що вілла належала підприємцю Миколі Гуту, проти якого було висунуто звинувачення в шахрайстві і який втік від правоохоронних органів. Незважаючи на те, що вілла була виставлена ​​на продаж і Віктор Карачун хотів купити її за 8,6 мільйонів євро, зробити це йому не вдалося. Не через нестачу коштів, а через те, що суд на Кіпрі наклав заборону на продаж цього майна. Але бізнесмен не планує відмовлятися від затії, а поки що орендує нерухомість.

Статки і джерела доходів

У 2013 році журнал «Фокус» оцінив статки олігарха 128,5 мільйонів доларів, а журнал «Forbes» - в 350 мільйонів.

Особисте життя і сім'я

Бізнесмен одружений, має двох дітей.

Фото і відео

Дата народження
01 січня 1970
Країна
Україна