Дата народження
24 квітня 1980
Країна
Україна
Соцмережі
4

Віктор Ляшко

Ляшко Віктор Кирилович: заступник міністра та головний санітарний лікар України, який знає англійську мову

Ляшко Віктор Кирилович — у грудні 2019 року призначений на посаду заступника міністра охорони здоров'я, а ще через два місяці — головним санлікарем.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Декларація
  6. Посилання
  7. Відео

Біографія

Віктор Кирилович Ляшко народився 24 квітня 1980 року у селі Осова Дубровицького району Рівненської області.

Освіта

Віктор за освітою лікар. Диплом він отримав у медичному університеті ім. А. А. Богомольця (2003). Через дванадцять років Ляшко став дипломованим держуправлінцем у сфері охорони здоров'я.

Сім’я

Ляшко перебуває у шлюбі. Дружину звуть Ірина. Вона також лікар і працює у центральній районній лікарні Броварів. У подружжя є донька Дарина.

Кар'єра

Після закінчення медуніверситету Ляшко протягом семи років працював у системі державної санітарно-епідеміологічної служби. Протягом трьох років (2010 — 2013) працював у міністерстві охорони здоров'я, де обіймав керівні посади у департаменті СЕС.

У березні 2013 році Віктор був призначений керівником ГУ "Київський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України". На цій посаді провів одинадцять місяців.

Чотири роки (2014 — 2018) він очолював громадську організацію "Інфекційний контроль в Україні". Паралельно з цим Ляшко був консультантом Проєкту USAID "Реформа ВІЛ-послуг в дії".

Потім він повернувся у міністерство охорони здоров'я, де півтора року (лютий 2018 — липень 2019) був першим заступником гендиректора Центру громадського здоров'я.

У 2014 році став фізичною особою-підприємцем. Основний вид діяльності — діяльність посередників у торгівлі різними товарами. Дата припинення ФОП — грудень 2019 року.

Наприкінці 2019 року розпорядженням Кабінету Міністрів став заступником міністра охорони здоров'я. Через два місяці Віктор отримав нове призначення.

У лютому 2020 року КМУ вирішив відновити посаду головного санітарного лікаря країни. Ним і був призначений новий заступник міністра. На цій посаді Ляшко буде займатися заходами по боротьбі з епідеміями.

За словами голови Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайла Радуцького, кандидатура Віктора Ляшка була затверджена бо, він "дуже професійна людина, є автором законопроєкту "Про систему громадського здоров'я", а також є носієм англійської мови".

Радуцький зазначив, що "основним місцем, звідки ми отримуємо настанови, поради (по коронавірусу) є ВООЗ. Для нас дуже важливо, щоб людина, яка буде займатися контактуванням з ВООЗ ".

Віктор Ляшко — член громадської організації "Платформа здоров'я".

Декларація

У грудні 2019 року у якості кандидата на посаду заступник міністра Віктор Ляшко подав електронну декларацію за 2018 рік.

У чиновника в селі Литвинівка на Київщині є земельна ділянка (1200 кв м). Ірина Ляшко володіє ще однією ділянкою землі (1200 кв.м.), яка знаходиться у селі Пухівка Київської області та квартирою (110,9 кв.м.) у місті Бровари. Пересувається Віктор на автомобілі Skoda Octavia A7. У 2018 році він придбав машину за 622,6 тисячі гривень.

За 2018 рік сукупний дохід Віктора Ляшка склав 1,2 мільйона гривень. Понад мільйон гривень він отримав у якості гонорару в ДУ "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України".

Дружина чиновника поповнила сімейний бюджет на 621 тисячу гривень. З них 150 тисяч — це спадщина, 400 тисяч — дохід від відчуження нерухомого майна, 71 тисяча — зарплата в броварській лікарні.

На банківських рахунках Віктор має 31 тисячу доларів та 110 тисяч гривень. Готівкові кошти Ляшко в декларації не вказав.

Посилання

Facebook

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=Ga0s8DFPLX4 

Дата народження
24 квітня 1980
Країна
Україна
Соцмережі