Дата народження
31 грудня 1965
Країна
Україна
Соцмережі
978

Віктор Павлик

Народний артист України, співак

Дата народження: 31.12.1965 р.

Рідне місто: Теребовля (Тернопільська область)

З дитинства захопився співом. Маленький Вітя любив співати під гітару. Це привело його до кафедри естрадного співу Київського національного університету культури та мистецтв.

У 1983-му році Віктор Павлик отримав посаду художнього керівника ВІА «Еверест» Микулинецького районного будинку культури. У 1992-му році в українському музичному просторі з'являється група «Анна-Марія». Її вокалістом і гітаристом стає Віктор Павлик. Цей колектив став переможцем багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів. У 1994-му році «Анна-Марія» випускає пісню «Ти подобаєшся мені». Вона швидко стає хітом і кращим ліричним шлягером країни.

У 1997-му році Віктор випускає перший сольний альбом «Шикидим».

З 2009-го по 2012-ий рр. Віктор продюсував групу «Павлики International».

У 2015-му році він створив новий рок-колектив «Pavlik OverDrive».

Особисте життя

Вперше Віктор Павлик одружився в 18 років. Його обраницею стала дівчина Ліда. У цьому шлюбі народився син Олександр.

Другою дружиною співака стала Світлана з Узбекистану. З нею він прожив 8 років. У цьому союзі народилася дочка Христина.

Третьою обраницею Віктора Павлика стала танцівниця Лариса. З нею він познайомився в Тернопільській філармонії. Лариса танцювала в ансамблі, в якому співав Віктор. Їх дружба переросла в справжню любов. Її плодом став син Павло. Пара прожила разом 18 років. Але ревнощі дружини стали причиною для розлучення. Через 4 роки колишнє подружжя знову зійшлося. Рік вони прожили в цивільному шлюбі, а після повінчалися і знову узаконили свої стосунки.

Скандали

В юності Віктор Павлик сильно комплексував через свій невеликий зріст. Щоб здаватися вищим, він одягав мамині туфлі на підборах і приховував їх під широкими штанинами брюк-кльош.

Коли Віктору Павлику було 17 років, він працював музикантом в кафе. Разом зі своїм другом барабанщиком він їхав до Одеси на заробітки. Уже в поїзді Вітя знайшов ніж за віконною ширмою і дуже зрадів цій знахідці. Він заткнув ніж за пояс, оскільки той не поміщався в кишеню. У найближчому кафе співака затримали міліціонери на три доби. Через 6 місяців йому присудили 1 рік умовного ув'язнення за носіння холодної зброї.

Статок

За даними за 2010 рік, співак Віктор Павлик заробив 210 тис. USD.

Дата народження
31 грудня 1965
Країна
Україна
Соцмережі