Дата народження
01 липня 1964
Країна
Україна
Соцмережі

Віктор Поспєлов

Поспєлов Віктор Дмитрович: депутат Харківської обласної ради, який зловживає алкоголем

Поспєлов Віктор Дмитрович — за даними преси, бувши директором Великобурлуцького "Водоканалу" він у нетверезому вигляді побив підлеглого та розбив трактор.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання

Біографія

Віктор Дмитрович Поспєлов народився 1 липня 1964 року у селі Крейдянка Великобурлуцького району Харківської області.

Освіта

Спеціальність механіка майбутній депутат отримав у морському училищі міста Лієпая (нині Латвія).

Сім’я

Віктор перебуває у шлюбі. Дружину звуть Антоніна. Вона працює у КП "Великобурлуцький агробуд".

Кар'єра

Згідно з офіційною біографією, Віктор за своєю спеціальністю ніколи не працював. Зате всю свою професійну кар'єру він займав виключно керівні посади.

Повернувшись з морського училища, Поспєлов протягом п'яти років (1986 — 1991) очолював сироробний завод у селищі Великий Бурлук. З 1991 по 1995 рік він керував автотранспортним підприємством ПАТ ХОПС та компанією "Титан".

У 1995 році Поспєлов став фізичною особою-підприємцем. Його ФОП займалося монтажем водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування.

Через шість років Віктор став генеральним директором ТОВ "Горизонт". З 2007 року він очолює правління комунального підприємства "Великобурлуцький агробуд". Основний вид діяльності підприємства — будівництво житлових і нежитлових будівель.

Деякий час Поспєлов був директором Великобурлуцького КВКП "Водоканал". Згідно з даними сайту ua-region, Віктор — директор ТОВ "Фірма "Слобожанин" (оренда будівельної техніки з оператором, оптова торгівля напоями).

Бувши членом ВО "Батьківщина", Поспєлов від цієї політичної сили у 2015 році став депутатом Харківської обласної ради. Віктор є заступником голови постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, паливно-енергетичного комплексу та будівництва. За ним закріплено Великобурлуцький район.

На президентських виборах 2019 року Поспєлов був довіреною особою кандидата Юлії Тимошенко на 176 виборчій дільниці.

Компромат

За даними засобів масової інформації, депутат Харківської облради та директор КВКП "Водоканал" "став фігурантом кримінальної справи за фактом побиття співробітника підприємства". Як зазначається, Віктор Поспєлов у стані алкогольного сп'яніння "вирішив повчити тракториста свого підприємства технології правильної роботи.

В результаті навчання Віктор Дмитрович витрусив свого працівника з кабіни трактора, кілька разів гарненько приклався по його обличчю і корпусу своїми кулаками (потерпілий лежав в лікарні), після чого вирішив сам показати майстер-клас. Директор сів у кабіну трактора, намагався виїхати, потрапив в стовп, в результаті крім тілесних ушкоджень працівника ремонту підлягала ще і техніка".

За інформацією місцевої преси кримінальну справу було порушено. Але Поспєлов "легко відбувся". Він навіть не був затриманий, а лише змінив місце роботи.

Крім того, повідомляється, що дружина депутата — Антоніна Поспєлова організувала "нелегальну базу по прийманню брухту чорного та кольорового металу". На території колишньої бази "Міжколгоспбуді" нібито ще у 1990-і роки Поспєловим була організована "база зберігання контрабандних товарів народного споживання". Також це було "місце пересилання і зберігання як товарів, так і автотранспорту місцевих контрабандистів".

У 2019 році Віктор Поспєлов знову опинився замішаним у скандалі через зловживання алкоголем. Місцеві ЗМІ повідомляють, що автомобіль, яким керував депутат зупинив екіпаж групи швидкого реагування Національної поліції.

"Причиною зупинки стала підозра, що водій перебуває в стані алкогольного сп'яніння. У ході спілкування з патрульними було помічено почервоніння обличчя та нечітка мова депутата ".

Як відзначають журналісти, Поспєлов відмовився від проведення медичного обстеження та почав ображати співробітників поліції, а також погрожувати звільненням.

"У супроводі співробітників поліції він відправився в районну лікарню". Там Віктор "намагався уникнути огляд на вміст алкоголю, вибіг з кабінету та зник у туалеті". У підсумку співробітники поліції склали протокол по 130-й статті КоАП (водіння автомобіля в нетверезому стані).

Декларація

У березні 2019 року Віктор Поспєлов опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат Харківської обласної ради має в селищі Великий Бурлук квартиру (28.2 кв.м.) та нежитлові приміщення (774.9 кв.м.). Там же володіє квартирою (53.4 кв.м.) і дружина Поспєлова. У селищної ради Великого Бурлука Віктор орендує земельну ділянку (5030 кв.м.).

Депутату належать автомобілі ГАЗ 53 1997 року випуску і МАЗ 500 1987 років випуску. Антоніна Поспєлова — власниця машини ВАЗ 2110 2007 року випуску.

Сукупний дохід Віктора Поспєлова у 2018 році склав 65,9 тисячі гривень. Його дружина поповнила сімейний бюджет на 38 тисяч. Грошові активи (банківські рахунки та готівкові кошти) депутат Харківської обласної ради в декларації не відобразив.

Посилання

Facebook

Дата народження
01 липня 1964
Країна
Україна
Соцмережі