Дата народження
15 січня 1984
Країна
Україна
Соцмережі
925

Віктор Постол

Віктор Постол - український боксер-професіонал, який виступає в першій напівсередній ваговій категорії, відомий під прізвиськом The Iceman. Чемпіон світу за версією WBC. 

Біографія

Віктор Постол народився недалеко від Києва в 1984 році. Є уродженцем невеликого села Велика Димерка, де і почав займатися спортом.

Кар'єра

Любительська кар'єра починається в 90-х роках. Віктор Постол стає учнем знаменитого тренера Олександра Поліщука, під керівництвом якого стає чемпіоном України.

У 2007 році починає працювати в професійному боксі. Підписує контракт з фірмою Elite Boxing Promotion. Проводить ряд успішних боїв в своїй першій напівсередній ваговій категорії.

У 2011 році український боксер проводить гучний бій з росіянином Кареном Тевосяном. Поєдинок пройшов у Запоріжжі та приніс Постолу титул WBC International Silver. Захищає титул в наступному році в Києві, перемігши Івана Менді.

Наступний великий успіх очікував Віктора Постола восени того ж року, коли він перемагає екс-чемпіона світу ДеМаркуса Корлі.

У березні 2013 року стає володарем інтернаціонального чемпіона за версією WBC в суперлегкій вазі. Для отримання титулу Постол переміг чемпіона Генрі Ланді.

Восени того ж року Віктор Постол захищає чемпіонський титул в бою з Ігнасі Мендосой.

Перший великий професійний успіх Віктора Постола прийде у 2014 році, коли він стане претендентом на здобуття чемпіонського титулу, перемігши турецького бійця Айдина.

У 2015 році Постол стає чемпіоном світу за версією WBС, здобувши перемогу над аргентинським бійцем  Матісса.

У 2016 році Віктор Постол зазнав поразки в бою за об'єднання чемпіонських поясів за версіями WBC і WBO.

Влітку 2018 року спробував повернути титул, проте програв бій проти Джоша Тейлора.

Досягнення

Віктор Постол - один з кращих боксерів в напівсередній ваговій категорії. Чемпіон світу за версією WBC в період 2015 - 2016 років.

Чутки і скандали

Постола звинувачували в проведенні договірних матчів. Сам боксер і оточення категорично заперечували ці звинувачення. Також за час кар'єри українського бійця кілька разів виникали скандали з суддівством його поєдинків, що є звичайною практикою в сучасному боксі.

Статки і джерела доходів

Віктор Постол не розголошує свої доходи. Однак, відомо, що в період 2015 - 2016 років його гонорари за бої становили кілька сотень тисяч доларів. Також у боксера є рекламні контракти, доходи за якими оцінюються  десятками тисяч доларів.

Сім'я і особисте життя

Одружений. Віктор Постол разом з дружиною Ольгою виховують близнюків.

Фото і відео

Дата народження
15 січня 1984
Країна
Україна
Соцмережі