Дата народження
23 травня 1981
Країна
Україна
Соцмережі
934

Віктор Рубан

Віктор Рубан - український спортсмен, фахівець зі стрільби з лука, чемпіон Олімпійських і Європейських ігор, призер чемпіонатів світу і Європи. Заслужений майстер спорту Україн. Розлучений, виховує сина Романа і доньку Марію.

Біографія

Віктор Рубан - знаменитий український спортсмен, професійний лучник. Народився в 1981 році в Харкові. Закінчив училище фізкультури в Харкові. Має диплом місцевої академії фізичного спорту і культури. Із підліткових років займається професійною стрільбою з лука під керівництвом тренера Людмили Прокопенко.

Кар'єра

Віктор Рубан вперше стає відомим у 2004 році, коли несподівано для всіх стає бронзовим медалістом у змаганнях зі стрільби з лука на Олімпіаді.

Поліпшити свій результат Віктор Рубан зумів вже на наступних Олімпійських іграх 2008 року, коли він виграє в змаганнях зі стрільби з лука.

Український лучник також виграє бронзу на Чемпіонаті світу в 2009 році і стає кращим на Універсіаді в тому ж році.

У 2014 році Віктор Рубан виграє командний Чемпіонат світу і стає володарем срібної медалі в індивідуальному заліку. У 2015 році стає кращим на Європейських іграх.

Досягнення

Віктор Рубан - кращий лучник в історії України. Багаторазовий чемпіон країни, Європи, світу. Абсолютний олімпійський чемпіон. Нагороджений орденами «За заслуги» та «За мужність».

Чутки і скандали

Віктор Рубан критикувався в спортивних колах за свою участь в Олімпійських іграх 2016 року, які стали для нього четвертими в житті. Колеги і прості любителі спорту заявляли, що чемпіон потрапив на Ігри виключно за старі заслуги і позбавив місця в збірній більш талановитих молодих лучників. Висловлювалася думка, що немолодий спортсмен вже не може показувати гідні результати і ганьбить свою репутацію.

Також безліч розмов ходило про нове місце роботи олімпійського чемпіона - Державну прикордонну службу. Перехід лучника на державну службу викликав подив як у колег Рубана, так і у професійних прикордонників.

Статки і джерела доходів

Віктор Рубан - забезпечений спортсмен. Його численні перемоги на міжнародних змаганнях принесли йому дохід у розмірі понад 100 тисяч доларів призових, а також нерухомість. Нині спортсмен знаходиться на державній службі і займається тренерською роботою, що приносить йому близько 200 тисяч гривень річного доходу.

Особисте життя і сім'я

Віктор Рубан - розлучений. Від попереднього шлюбу має доньку Марію і сина Романа.

Фото і відео


Дата народження
23 травня 1981
Країна
Україна
Соцмережі