Дата народження
06 квітня 1959
Країна
Росія
Соцмережі

Віктор Сарайкін

Народний артист України, заслужений артист Росії, актор

Дата народження: 06.04.1959 р.

Рідне місто: Магнітогорськ (Челябінська область, Росія)

Віктор Сарайкін народився в сім'ї глухонімих. З дитинства він займався фігурним катанням. Коли хлопчикові виповнилося 12 років, його пристрастю став кінематограф. Тоді він почав навчатися в драматичному гуртку.

Закінчивши школу, Віктор Сарайкін вступив до ГІТІС на відділення акторів для театру юного глядача. Але працювати з дитячими п'єсами йому не дуже хотілося. Тому хлопець також відвідував паралельні курси. Там його викладачами були Костянтин Райкін і Олег Табаков.

Коли Віктор Сарайкін завершив навчання, його запросили долучитися до трупи Московського драмтеатру на Малій Бронній. Пробути в ньому Віктор зміг всього 5 днів. Причиною стала московська прописка, без якої він не мав права працювати в Москві. Такого документу в актора не було, тому йому довелося покинути роботу в столичному театрі. Але повертатися додому Віктору не хотілося. Актор вирішив перебратися до батьків дружини - до Києва. В українській столиці Віктору і його дружині вдалося влаштуватися в тоді ще новий театр - драми і комедії на Лівому березі Дніпра. Там пара пропрацювала 15 років.

Після Віктор Сарайкін увійшов в трупу Театру російської драми ім. Лесі Українки.

Працюючи в театрі, Віктор Сарайкін встигав зніматися в кіно. Свою першу роль він отримав в 1980-му році. Його дебютною кінострічкою стала стрічка «Глибокі родичі».

За час своєї кар'єри Віктор проявив себе як талановитий різноплановий актор.

Особисте життя

Ще в студентські роки Віктор Сарайкін познайомився з чарівною Ніною Ніжерадзе. Вона старша за свого залицяльника на 4 роки, тому Віктор довго не наважувався познайомитися з Ніною. Дівчина також вчилася на акторському факультеті, згодом ставши професійною артисткою. Закохані незабаром одружилися. У сім'ї народився син Матвій.

Подружжю вдалося прожити довге і щасливе сімейне життя. Правда, воно аж ніяк не завжди було прекрасним. Коли закохані одружилися, Ніна вже була успішною актрисою, Віктор грав переважно в масовках. Професійні невдачі спонукали його до пияцтва. Тривалий час він перебував у запої. Все ж парі вдалося подолати труднощі та зберегти шлюб. Зав'язавши з випивкою, Віктор зміг побудувати успішну кар'єру.

Статок

Інформація про прибутки Віктора Сарайкіна відсутня в відкритих джерелах.

Дата народження
06 квітня 1959
Країна
Росія
Соцмережі