Дата народження
13 лютого 1945
Країна
Україна

Віктор Шеншин

Шеншин Віктор Олександрович: депутат міської ради Вінниці, який готував космонавтів до польотів у космос

Шеншин Віктор Олександрович — за радянських часів був помічником начальника політвідділу та працював в ідеологічному відділі міськкому компартії.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Відео

Біографія

Віктор Олександрович Шеншин народився 13 лютого 1945 року у селі Мончин Вінницькій області.

Освіта

Після закінчення у 1962 році 1-ї школи в Шепетівці (Хмельницька область), Віктор вступив до Харківського вищого військового авіаційного училища. У 1966 році Шеншин отримав диплом інженера. У 1984 році він закінчив також вищу партійну школу в Москві.

Сім’я

Віктор одружений. Дружину звуть Галина. У шлюбі народилися двоє синів: Юрій та Ігор.

Старший син Шеншина живе в Єкатеринбурзі (Росія). Там він служив льотчиком та демобілізувався. Невістка працює в російських правоохоронних органах, внучка — стюардеса "Уральських авіаліній".

Кар'єра

Протягом 24 років (1966-1990) Шеншин служив у радянській армії. Брав участь у бойових діях. У 1971-1976 роках він був помічником начальника політвідділу в Центрі підготовки космонавтів ім. Юрія Гагаріна. Після звільнення з армії Віктор працював в ідеологічному відділі Вінницького міського комітету компартії.

У 1995 році він влаштувався в Замостянський центр зайнятості, де працював на посадах економіста і завідувача відділу перенавчання та профорієнтації населення.

На президентських виборах 2004 року Шеншин був довіреною особою кандидата Олександра Мороза. Віктор на громадських засадах був помічником народного депутата IV скликання Ігоря Бокого та V скликання Івана Бондарчука. У березні 2011 року Шеншин став радником генерального директора ЗЕА "Новосвіт".

Три рази Віктор обирався в Вінницьку міську раду. У 2006 році — від Соцпартії, в 2010 — від партії "Совість України", в 2015 — від "Вінницької європейської стратегії". Шеншин — член постійної комісії міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення.

Віктор Шеншин — засновник Вінницького обласного товариства сприяння розвитку україно-російських економічних, науково-технічних і культурних зв'язків "Україна-Росія".

Компромат

Як зазначає громадський рух "Чесно", у 2016 році Шеншин "пропустив третину засідань комісії. Як і багато інших колег він вважає, що рада дає недостовірні дані і теж посилається на поважні причини, які законом не передбачені".

Зате, як зазначає "Ізбірком" Шеншин у 2018 році опинився в списку тих, хто не пропустили жодного засідання сесій міської ради.

Декларація

У березні 2019 року Віктор Шеншин опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат міської ради володіє квартирою (48,5 кв.м.) та гаражем (24 кв.м.) у селі Зарванці Вінницької області. У селі Сальник на Вінниччині Віктор має земельну ділянку (506 кв.м.) та дачу (50,4 кв.м.). Галина Шеншина володіє також земельною ділянкою (1000 кв.м.) у селищі Стрижавка і гаражем (21,6 кв.м.) у Вінниці. Шеншин пересувається на автомобілі ЗАЗ Ланос 2007 року випуску.

Зарплата в 2018 році в "Новосвіт" склала 30,6 тисячі гривень. У якості пенсії Шеншин отримав 64,6 тисячі гривень. Від Управління соціального захисту населення йому була нарахована одноразова фінансова допомога у розмірі 1265 гривень.

Грошовими коштами, згідно з декларацією, у подружжя Шеншиних володіє тільки Галина. У неї готівкою є сума в п'ять тисяч доларів.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=_ShP0iKlStU 

Дата народження
13 лютого 1945
Країна
Україна