Країна
Україна
Соцмережі
270

Віктор Скаршевський

Біографія

З'явився на світ в 3 листопада 1971 року. Здобув вищу освіту в Московському гірничому університеті в 1994 році.

Кар'єра

Робота в бізнесі на керівних позиціях (більше 9 років): міжнародні (німецькі та голландські) і українські компанії.

З 2009 року протягом декількох років працював в компанії «Метінвест». Займався питаннями екологічної безпеки та відповідності з Кіотським протоколом.

Близько дев'яти років займав пост топ-менеджменту в комерційних компаніях, в тому числі і з міжнародним капіталом.

Понад сім років провів на посаді радника членів уряду, в тому числі віце-прем'єр-міністра і прем'єр-міністра.

Виступає в ефірах проросійських телеканалів (NewsOne, 8 канал) з коментарями в якості економічного, фінансового і політичного експерта.

Досягнення

За новинами експерта в соціальній мережі Facebook стежать трохи менше двох тисяч користувачів.

У жовтні 2018 року PR агентство «LOOQME», регулярно обвинувачуване в недоброчесності та дописах, і громадська організація блогера Олексія Дорошенка «Національна Рада економічного розвитку» оголосили Віктора Скаршевського лідером за кількістю публікацій серед п'яти експертів в області макроекономіки.

Чутки і скандали

Є, за власною заявою, Міністром фінансів в Опозиційному уряді Бориса Колесникова. Презентація членів цього Кабінету Міністрів пройшла в 2015 році. Колегами Віктора Скаршевського були Костянтин Стогній (міністр МВС), Олександр Вілкул (віце-прем'єр-міністр з відновлення Донбасу), Михайло Добкін (віце-прем'єр-міністр з Криму), Наталія Королевська (міністр соціальної політики і проведення пенсійної реформи) і Михайло Папієв (відповідальний за соціальну політику).

У 2018 році заявив, що можливий дефіцит алкоголю негативно вплине на результат виборів Президента України. З слів експерта можна зрозуміти, що українці як правило голосують під впливом алкогольних напоїв, і цей стан їм звичний. А позбавлені такого «допінгу» не здатні приймати адекватні рішення.

Стан і джерело доходу

На ім'я Віктора Скаршевського в 1994 році зареєстрована компанія ТОВ «ІФТ Консалт». Основною діяльністю вказана оптова торгівля. Засновниками компанії є два громадянина Німеччини - Олександр Даппен і Бертольд Беккер. Статутний фонд компанії складає 160 тисяч гривень, а Віктор Скаршевський виступає в ній підписантом.

Особисте життя і сім'я

Неодружений. Дітей немає. Пише і виконує музику на фортепіано.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=XQPxQ0UxQIQ

Країна
Україна
Соцмережі