Дата народження
31 грудня 1977
Країна
Україна
Соцмережі

Український політолог, публіцист, громадський діяч, голова Центру «Ейдос» (до 2016 — Центр політичних студій та аналітики).

Біографія

З'явився на світ 31.12.1977 року в Києві. Перші два роки життя провів на батьківщині батька - в селі Павлиш Кіровоградської області. Батько - народний депутат трьох скликань (з 2002 по 2012 рік) Віктор Васильович Таран-Терен (Блок Юлії Тимошенко).

Закінчив у 1999 році Київський національний університет імені Шевченка. Напрямом, який вибрав для себе Віктор Вікторович Таран, стала історія.

Пізніше продовжив навчання в Академії державного управління при Президентові України. У 2004 році завершив дворічний курс з мистецтва управління. А в 2010 році захистив дисертацію в цій же сфері.

У німецьких академіях імені Теодора Хойса і Клаузенхоффа закінчив додаткові курси.

Кар'єра

На останньому курсі навчання почав працювати помічником народного депутата України. Співпрацював з представниками Блоку Юлії Тимошенко: Волинцем М. Я., Левцуном В. І., Павловським А. М., а також представником блоку Віктора Ющенка Кульчинським Н. Г.

Паралельно з 1999 по 2001 рік працював в «Інституті Масової Інформації».

Протягом року з 2004 по 2005 виконував обов'язки заступника директора Інституту Політичної Освіти.

З 2006 року обраний заступником голови державної адміністрації Дарницького району міста Києва. Завершив роботу на цій посаді в 2010 році. Був депутатом Дарницької районної ради протягом двох каденцій, а також очолював комісію з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

У 2007 році почав роботу в Центрі політичних студій та аналітики «ЕЙДОС». З 2010 року є головою центру, керуючи ним разом з директором центру Ольгою Будник.

З 2012 до 2013 року співпрацював з громадською організацією «ЧЕСНО».

Є членом Наглядової ради в Національній громадській телерадіокомпанії України з 2015 року.

Досягнення

Засновник освітнього проекту в рамках роботи аналітичного центру «Ейдос» - «Вищої політичної школи», що пропагує нові принципи лідерства. Протягом трьох днів семінару експерти і слухачі курсу, після ознайомлення з існуючими політичними теоріями, будують моделі політичного життя прийнятні для реалій України.

За повідомленнями Віктора Вікторовича Тарана на сторінках соціальної мережі Facebook стежать понад 12 тисяч читачів.

Регулярно бере участь як запрошений експерт-політолог у політичних ток-шоу.

Чутки і скандали

У 2015 році на квартиру Віктора Вікторовича Тарана і його дружини Вікторії Сюмар був здійснений наліт. Квартира була розгромлена, меблі і стіни понівечені, вкриті написами «Вам смерть».

Джерело доходу і статки

Є членом міжнародних організацій, а також главою недержавного аналітичного центру. Тільки за 2016 рік центр отримав понад дев'ять мільйонів інвестицій від українських і міжнародних організацій.

Особисте життя і сім'я

Є дочка Софія (2003 р. н.) від першого шлюбу з Вікторією Сюмар.

Друга дружина - співробітник української залізниці Дарія Таран.

Фото і відео

Світлина від Viktor Taran.

https://www.youtube.com/watch?v=K-jcGm-S5_U


Дата народження
31 грудня 1977
Країна
Україна
Соцмережі