Дата народження
18 вересня 1953
Країна
Україна

Віктор Трамбовецький

Трамбовецький Віктор Дмитрович: заступника начальника Департаменту ЖКГ затриманий за хабарництво

Трамбовецький Віктор Дмитрович - чиновник зі стажем, який у 2016 році разом із заступником мера став фігурантом гучного корупційного скандалу.

1. Біографія
2. Сім'я
3. Освіта
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація

Біографія

Віктор Трамбовецький народився 18 вересня 1953 року. Проживає в Херсоні.

Сім'я

Одружений.

Освіта

Має вищу освіту.

Кар'єра

За інформацією інтернет-сайту “Мост”, був директором міської школи №27, за губернатора Бориса Сіленкова керував управлінням сім'ї, молоді та спорту, пізніше працював на підприємстві “Херсон-Авто”. У 2013-му був призначений начальником управління екології.

Згідно з офіційною біографією, у 2002 році обраний депутатом Херсонської міської ради 4-го скликання від НДП. У 2010-му вдруге став міським депутатом від партії “Третя Сила”.

На момент обрання працював викладачем в Херсонській академії неперервної освіти.

Нині займає посаду заступника голови Департаменту житлово-комунального господарства міської ради. Крім того, за даними YouControl, очолює Профспілку працівників фізичної культури та спорту.

Компромат

У вересні 2016 року правоохоронці затримали за хабарництво заступника херсонського мера Аркадія Подлєсного та заступника директора Департаменту ЖКГ Віктора Трамбовецького, про що повідомив у Фейсбуці генпрокурор Юрій Луценко. Пізніше цю інформацію офіційно підтвердив міський голова Володимир Миколаєнко. 

За даними Генпрокуратури, Подлєсний разом з Трамбовецьким вимагали від місцевих підприємців до 15% відкату за виконані роботи.

Як повідомив Миколаєнко, його заступник та директор Департаменту ЖКГ за останній час отримали хабар у розмірі 80 тисяч гривень. Про вимагання хабарів правоохоронці дізналися від одного підприємця, який написав заяву в поліцію на Віктора Трамбовецького. Справу передали слідчим ГПУ.

Декларація

Згідно з електронною декларацією за 2016 рік, чиновник разом з дружиною володіє маленькою квартирою в Херсоні, а також дачею та земельною ділянко в області. 

Заробітна плата Трамбовецького на посаді начальника Департаменту ЖКГ склала всього 105 500 гривень. 

Ще 7500 гривень він отримав в якості пенсії. Дружина чиновника отримала пенсію у розмірі 21 248 гривень. В автопарку ексдепутата - два старенькі авто: Daewoo Sens 2012 р.в. та ИЖ 1984 р.в. 

Дата народження
18 вересня 1953
Країна
Україна