Дата народження
15 серпня 1945
Країна
Росія
Соцмережі

Віктор Турманов

Народний депутат Верховної Ради України 4-7 скликань. Член Партії регіонів. Був головою Центрального комітету працівників вугільної промисловості України.

Дата народження:
15.08.1945 р.
Рідне місто:
Грозний (Чечня)

Віктор Турманов закінчив Комунарський гірничо-металургійний інститут. Там він здобув фах гірничого інженера.

Професійний шлях Віктора почався в 1964-му році. Тоді він влаштувався на роботу тесляра. Так майбутній політик працював протягом досить довгого періоду.

Через 4 роки він перебрався в Україну. Там Віктор продовжив кар'єру теслі в місті Петровське (Луганська область).

У 1969-му році Віктор Турманов став учнем працівника вибою на рудниках. Освітнє стажування він проходив 5 років.

Потім Віктор став досить активним членом комсомолу. У 1978-му році він почав поєднувати роботу в профспілках з обов'язками гірничого майстра на «Донбасантрацит».

У 1984-му році Турманов долучився до партійної роботи.

Діяльність у профспілках принесла відчутні плоди в середині 90-х рр. У 1998 році Віктор Турманов зайняв керівну посаду в «Центральному комітеті працівників вугільної промисловості України».

У 2004-му році Турманов став довіреною особою кандидата в президенти Віктора Януковича. Лише цим політична діяльність колишнього теслі не обмежена. Йому вдалося отримати депутатський мандат Верховної Ради IV скликання. На той момент Віктор Турманов був самовисуванцем. У 2006-му році він приєднався до «Партії Регіонів». У парламентському складі Турманову вдалося пробути до VII скликання включно.

Особисте життя

Віктор Турманов одружений. Ім'я його дружини – Тамара.

Скандали

У 2012-му році Віктор Турманов голосував за закон про мовну політику. Опозиціонери пізніше заявили, що цей законопроект був прийнятий з порушеннями регламенту. На їхню думку, він також суперечить положенням Конституції України. Опозиціонери констатували: прийнятий мовний закон — черговий крок для придушення української мови та національності.

Віктора Турманова підозрюють у причетності до корупційних схем і використанні службового становища в особистих цілях.

До Євромайдану він перебував у «Партії Регіонів».

Статок

Сукупний дохід Віктора Турманова у 2013-му році склав 426 248 грн. 237 848 грн від загальної суми принесла зарплата. Інші джерела доходу не уточнені.

Політик володіє квартирою площею 68 м². Його родині також належать приватний будинок (194,4 м²), квартира (81 м²), земля (800 м²). Віктор Турманов роз'їжджає на автомобілі «Lexus IS 300».

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\02 февраль\25-28\28.02\Виктор Турманов.jpg

Дата народження
15 серпня 1945
Країна
Росія
Соцмережі