Дата народження
08 вересня 1957
Країна
Молдова (Республіка)
Соцмережі

Віктор Вакараш

Біографія

Віктор Вакараш народився в 1985 році в Молдові. Вищу освіту здобув тут, в Україні, в Київському інституті народного господарства ім. Д. С. Коротченко. Потім продовжив навчання в Академії держуправління при Президентові України (вивчав економіку і держуправління).

Кар'єра

На початку своєї трудової діяльності Віктор Михайлович працював на цукровому комбінаті токарем. Потім на кілька років пішов в армію. Після повернення працював в Міністерстві будівництва УРСР інженером і керівником відділів.

З 1989 по 2005 рік був заступником начальника в Київських районних держадміністраціях. Через рік очолив Головне управління житлово-комунального господарства. До 2009 року був 1-м заступником губернатора. У 2009-му Вакараша призначають тимчасово в.о. голови Київської ОДА, яку він незабаром і очолив (був губернатором до 2010 року).

З 2016 року зайняв посаду заступника міністра екології та природних ресурсів України.

Досягнення

Український політик, кандидат економічних наук, екс-глава Київської ОДА, заступник Міністра екології.

Чутки і скандали

У 2016 році на сайті "Антикор" з'явилася стаття під назвою "Корупційний дует Семерак - Вакараш як ефективний спосіб збагатитися". Журналісти провели розслідування, в ході якого викрили злочинні схеми чиновників на чолі з міністром екології та природних ресурсів України - Остапом Семераком. У статті докладно розповідалося про те, як команда чиновників під виглядом проведення екологічних заходів розкрадає бюджетні кошти і намагається підпорядкувати собі підприємства по утилізації небезпечних відходів.

Статки і джерела доходів

За даними декларації про доходи Віктор Вакараш у 2017 році заробив 510 з гаком тисяч гривень. Це в два рази більше, ніж у 2015 році. Дохід членів його родини склав майже 2,5 мільйона гривень. З грошових активів у замміністра зберігається тільки 248 310 гривень на рахунку в ПриватБанку. З нерухомості Віктор Михайлович володіє 2-ма земельними ділянками загальною площею 4000 кв.м, будинком площею 130 кв.м, квартирою площею 48,2 кв.м, а також гаражом на 22 кв.м. На членів його сім'ї записані 4 великих земельних ділянки, будинок площею 556,4 кв.м!, 5 квартир і 2 автомобілі: Lexus 2009 р.в. та Toyota 2008 р.в. У самого чиновника автомобіля немає.

Особисте життя і сім'я

Віктор Михайлович Вакараш одружений, має доньку та онука.

Фото і відео

Дата народження
08 вересня 1957
Країна
Молдова (Республіка)
Соцмережі