Дата народження
07 серпня 1978
Країна
Україна
Соцмережі
763

Віктор Вацко

Віктор Вацко - український футбольний функціонер, журналіст і телекоментатор. Працював на каналі «Футбол», був  віце-президентом клубу «Карпати». З 4 серпня 2013 року знову працює коментатором на каналах «Футбол 1»/«Футбол 2». Ведучий  футбольної радіо-програми «Дубль W» на «Радіо Вєсті».

Біографія

Віктор Вацко народився в 1978 році у Львові. З дитячих років навчався в спортивних школах і грав в юнацьких футбольних лігах. У підлітковому віці в одному з матчів отримав серйозну травму через що був змушений покінчити з кар'єрою футболіста.

Здобув вищу освіту у Львівському національному університеті. Віктор Вацко є професійним журналістом.

Кар'єра

Починає професійну діяльність у Львові. Працює в місцевих газетах. Віктор Вацко приходить на телебачення в кінці 90-х. Починає коментувати футбольні матчі на «УТ-1» і «Інтері» і заслуговує першу популярність.

До кінця минулого десятиліття Віктор Вацко активно працює на телебаченні і коментує футбольні матчі для ряду національних і тематичних каналів.

Досягненням в спортивній журналістиці також варто назвати роботу на Чемпіонаті світу 2010 року.

У період з 2012 по 2013 роки працює на посаді віце-президента футбольного клубу «Карпати». На даний момент реалізовує ряд проектів на телебаченні і радіо, а також в Інтернеті.

Досягнення

Віктор Вацко - найвідоміший український футбольний журналіст і коментатор. Визнаний значним авторитетом в області менеджменту футбольними клубами. П'ять разів визнавався кращим спортивним коментатором України. Володар безлічі нагород «Телетріумф». Віктор Вацко нагороджений званням заслужений журналіст України.

Чутки і скандали

Гучний скандал за участю Віктора Вацко виник у 2017 році, коли він дозволив собі глузливі коментарі на адресу гравців «Прикарпаття». Тоді керівництво івано-франківського клубу зажадало від Вацко і його каналу «Футбол» вибачень за некоректну поведінку.

Віктора Вацко часто критикують за різкість, некоректні висловлювання і непрофесіоналізм як футбольного коментатора. Є активним об'єктом нападок футбольних фанатів в соціальних мережах.

Критикою відзначилася робота Вацко як віце-президента «Карпат». Журналіста звинувачували в неефективності та недбалості під час роботи футбольним функціонером.

Статки і джерела доходів

Віктор Вацко - найбільш високооплачуваний футбольний журналіст України. Його робота на різні ЗМІ приносить йому десятки тисяч доларів на рік. Має особисту нерухомість і засоби пересування.

Особисте життя і сім'я

Віктор Вацко перебуває у шлюбі. Виховує сина. Подробицями свого приватного життя журналіст не ділиться.

Фото і відео


Дата народження
07 серпня 1978
Країна
Україна
Соцмережі