Дата народження
07 січня 1972
Країна
Україна
Соцмережі

Віктор Наумчак

Наумчак Віктор Анатолійович: ексрегіонал, який вчасно “перефарбувався” та став депутатом Одеської міськради від БПП

Наумчак Віктор Анатолійович - у 2010 році потрапив до Одеської міськради, як кандидат від Партії регіонів, але після 2014 року встиг змінити партійні уподобання, щоб вдруге стати депутатом.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Наумчак Віктор Анатолійович народився 7 січня 1972 року у місті Бєльці (Молдова).

Освіта

Середню та вищу освіту Віктор отримав вже у Одесі. Наумчак має дипломи інженер-економіста і юриста.

Сім'я

Віктор Наумчак одружений. Дружину звуть Олена. Вона працює у ТОВ “Одеспромтекс” (надання в оренду та експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна).

Наумчак - батько чотирьох дітей. У одеського депутата дві дочки (Вероніка і Віолетта) і двоє синів (Владислав і В'ячеслав). Вероніка і В'ячеслав Наумчак займаються підприємницькою діяльністю. Крім того, старший син депутата працює у ТОВ “Одетекс” (ткацтво).

Кар'єра

У 1994 році Віктор Наумчак почав займатися бізнесом. На початку 2005 року він став одним із засновників і керівником виробничої компанії ТОВ “Одетекс”.

У 2018 році Віктор Наумчак очолював ТОВ “Вітол” (покупка і продаж власного нерухомого майна), ТОВ “Південний пантеон” і ТОВ “Експрес ВВ” (надання в оренду та експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна).

Віктор два рази ставав депутатом Одеської міської ради. У перший раз у 2010 році він переміг на виборах, як кандидат від Партії Регіонів. Через п'ять років Наумчак вже був в складі “Блоку Петра Порошенка “Солідарність”. У 2015 році він переміг на тридцять четвертому мажоритарному округу (Приморський район).

У міській раді Віктор Наумчак є секретарем фракції “Блок Петра Порошенка “Солідарність” і входить до складу постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів.

Двічі Наумчак балотувався до Верховної Ради по сто тридцять шостому мажоритарному округу (також Приморський район Одеси). У 2014 році Віктор набрав 16.81% або 10 254 голосів і залишився третім, а у 2019 - за нього проголосувало 5,11% або 3 466 виборців, що стало четвертим результатом на окрузі.

Компромат

Журналісти відзначають, що у 2014 році Віктор Наумчук вчасно “перефарбувався” і з Партії регіонів перейшов у Блок Петра Порошенка. "Жителів Одещини будуть агітувати голосувати за себе і за Блок Петра Порошенка депутати облради від фракції Партії регіонів Віктор Наумчак (135-й округ, його вважають близьким до ексгубернатора Миколи Скорика)”.

Віктор Наумчак у 2017 році, як зазначають у ЗМІ, “не встиг подати декларацію вчасно через проблеми нестикування його Macbook і сайту Національного агентства по запобіганню корупції, цього разу - один з перших”. За те, що невчасно подав декларацію, він обіцяв заплатити штраф.

Декларація

У квітні 2019 року Віктор Наумчак подав уточнену декларацію про свої доходи за минулий рік.

Одеському депутату, а також його сім'ї (батькам, дружині і дітям) належать чотири земельні ділянки, три дачі, шість квартир (дві на стадії будівництва), чотири стоянкових місця та нежитлові будівлі складу в Одесі.

З цінного рухомого майна Віктор Наумчак вказав швейцарський годинник Blancpain Leman. Автомобільний парк сім'ї депутата складається з восьми легкових і двох вантажних машин. Віктору також належить гідроцикл.

Віктор Наумчак має частку у десяти фірмах і компаніях. У дев'яти з них він виступає, як кінцевий бенефіціар.

Річний дохід одеського депутата становить 3,8 мільйона гривень. За рік його дружина заробила 903 тисячі гривень.

На банківському рахунку Віктор зберігає 325 тисячі гривень і 13,4 тисячі доларів. У його дружині в банку є - 14,8 тисячі гривень. Готівковими коштами він задекларував 405 тисяч доларів, 225 тисяч євро і майже два з половиною мільйони гривень. У Олени Наумчак є готівкою один мільйон гривень. Як позичених третім особам він вказав 66,4 тисячі доларів і 924 тисячі гривень.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Офіційна сторінка в Фейсбук

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=LCn7xVY6qwQ 

Дата народження
07 січня 1972
Країна
Україна
Соцмережі