Країна
Україна
Соцмережі
222

Вікторія Булітко

Українська актриса телебачення, кіно і театру, співачка. Лауреат театральної премії «Київська пектораль». Придбала популярність завдяки програмі "Дизель Шоу". Переможниця багатьох театральних премій, знімається в кіно і серіалах, а ще - пише і виконує пісні.

Рідне місто: Запоріжжя

Вікторія Булітко народилася в простій родині. Її батьки працювали викладачами.
Дівчинка вчилася в школі з фізико-математичним ухилом. Здобувши середню освіту, Віка вступила до Запорізького національного університету на театральне відділення. Вона вибрала спеціальність «актриса театру і кіно».

Ще на першому курсі, Вікторія Булітко почала будувати свою кар'єру. Дівчина увійшла до складу акторської трупи Запорізького обласного театру юного глядача. Там вона працювала до 2008-го року.

Після закінчення ВНЗ Віка створила проект «Халва». Його співзасновником і учасником стала актриса Ольга Кияшко. Цей дует тричі перемагав на фестивалі «Золотий кролик».

У 2007-му році Вікторія Булітко брала участь в шоу «Останній комік» (канал «ICTV»).
У 2008-му році вона переїхала до Києва. У столиці Вікторія Булітко почала активно зніматися в різних фільмах і телепроектах. У цьому ж році вона увійшла до складу Київського академічного театру на Подолі. У цій трупі вона грала до 2012-го року. У 2018-му році Вікторія Булітко відновила співпрацю з театром на Подолі як запрошена актриса.

Варто зазначити, що в рамках цього театру Віка проявляє себе не тільки, як комедійна актриса. Вона виконує також драматичні ролі. Крім того, Вікторія Булітко створила музичне оформлення та пісні до спектаклю «Прошлым летом в Чулимске», поставленому на сцені театру на Подолі.

У 2010-му році Вікторія Булітко і її смішна напарниця Ольга Кияшко брали участь в скетч-шоу «Красуні» («Новий канал»).

Рік по тому Віка стала запрошеною артисткою КВН-команди «Дівчата з Житомира». У такому складі колектив виступив і виграв на фестивалі «Голосящий КиВиН», який проходив в Юрмалі.

У 2015-му році Вікторія Булітко увійшла до складу «Дизель Студіо». Артистка задіяна в різних проектах цієї компанії.

Віка також знялася в декількох серіалах. Вона також створює музичний супровід для телеканалів «ICTV», «СТБ» та інших. Віка є вокалісткою й автором пісень групи «Булітко».

Ця артистка має низку престижних нагород, серед яких «Київська пектораль».

У вільний час Вікторія пише картини.

Особисте життя

Вікторія Булітко не розповідає пресі про своє особисте життя. Відомо, що в актриси є кіт.

Статок

Доходи Вікторії Булітко ще не підраховані журналістами.

Країна
Україна
Соцмережі