Дата народження
09 вересня 1988
Країна
Україна
Соцмережі

Вікторія Кірєєва

Кірєєва Вікторія Станіславівна: "радикальна" депутат Київоблради, яку активісти підозрюють у темних справах

Кірєєва Вікторія Станіславівна: депутат Київоблради від Радикальної партії та глава департаменту екології та природних ресурсів КОДА.

Біографія

Вікторія Станіславівна Кірєєва (дівоче прізвище Вдовиченко) народилася 9 вересня 1988 року у місті Бердичів Житомирської області.

Освіта

Вікторія у рідному Бердичеві закінчила середню школу №5. Кірєєва має три вищі освіти. У Національному транспортному університеті вона вивчала екологію (2011) і економіку (2013).

Диплом за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування державної служби" Вікторія отримала у 2019 році після закінчення Національної академії державного управління при Президентові України.

Сім'я

Вікторія заміжня. Обранця звати Дмитро. Він - фізична особа-підприємець.

Кар'єра

З квітня по вересень 2012 року Вікторія Кірєєва була співробітницею ТОВ «Еко експерт», де обіймала посаду еколога. Потім Кірєєва стала начальником відділу охорони навколишнього середовища (вересень 2012 - жовтень 2014 року), а пізніше була заступником директора супроводу проєктів та програм (жовтень 2014 - квітень 2016) у ТОВ "Еко експрес".

З квітня 2016 року Вікторія Кірєєва на державній службі. Вона почала працювати у Київській обласній державній адміністрації.

Два місяці Вікторія була начальницею відділу оповіщення та організації пунктів управління цивільного захисту у Департаменті з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. У червні того ж року вона очолила Департамент екології та природних ресурсів.

У 2015 році Вікторія стала депутатом Київської обласної ради від Радикальної партії. Вона потрапила до облради від Кагарлицького району (округ №27). Одночасно з КОС, Кірєєва балотувалась і до районної ради Кагарлика.

Кірєєва є заступником голови комісії з питань екології, водних ресурсів, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій.

Компромат

За даними громадського руху "Сиверка", "корупційні дії сільської ради Віти-Поштової разом з чиновниками Київської обласної державної адміністрації можуть призвести до матеріальних втрат жителями села Юрівка".

На позачерговій сесії сільради Віти-Поштової, яка відбулася 5 травня 2018 року на розробку проєкту землеустрою 0,15 гектари землі під особисте сільськогосподарське господарство у селі Юрівка, отримав дехто Вдовиченко Станіслав Йосипович. 

Активісти зазначають, що ця земля "знаходиться на місці водовідвідного каналу, який рятує жителів села Юрівка від підтоплення". Ринкова вартість землі 30 тисяч доларів.

Згідно з декларацією Вікторії Кірєєвої за 2016 рік, Станіслав Вдовиченко доводиться їй батьком. Громадські працівники відзначають, що департамент екології та природних ресурсів, де Вікторія обіймає посаду директора, "погоджував проєкт "Екологічного поліпшення річища р. Сіверка", під який сільська рада з обласного бюджету повинна отримати понад 10,5 мільйонів гривень.

Відзначається і те, що "Кірєєва Вікторія Станіславівна взяла участь в засіданні постійної комісії з питань використання та охорони лісів, водойм (річок, ставків, озер), родовищ корисних копалин, рослинного і тваринного світу та інших природних ресурсів у Київській області, на якій було піднято питання по Юр'ївському каналу. Чиновниця наполегливо стверджувала, що "департамент не має можливості відкликати свою згоду цього проєкту, це потрібно робити у судовому порядку". В ГО "Сіверка" передбачає, "мабуть, щось знала ця пані директор".

Понад 10,5 млн мали бути освоєні на засипку каналу. Як зазначив голова сільради Віти-Поштової Дмитро Шульган, "самі будуть засипати ті, хто отримав тут ділянки ..."

Тобто ціна операції для пана Шульгана стає ще більше: 4 гектара землі плюс 10,5 мільйона бюджетних гривень для освоєння. Крім того, "саме пані Кірєєва і погоджує бюджетні кошти за проєктами екологічного поліпшення рік області".

Декларація

В березні 2019 року Вікторія Кірєєва подала електронну декларацію за минулий рік.

Депутат Київоблради задекларувала дві квартири: у Києві (21.6 кв.м.) та у кримському Красноперекопську (64.3 кв.м.), яка належить родині її чоловіка.

Пересувається Вікторія Кірєєва на автомобілі Hyundai Elantra. У 2013 році машина обійшлася їй у 172 тисячі гривень. За 2018 рік Кірєєва заробила 241 тисячу гривень. Доходи чоловіка, а також його грошові активи Вікторія у декларації не вказала.

На банківських рахунках у "радикалки" зберігається 27,3 тисячі гривень. Свої гроші Вікторія Кірєєва також вирішила не декларувати.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Офіційна сторінка в Фейсбук

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=e7o1LfWjyx0 

Дата народження
09 вересня 1988
Країна
Україна
Соцмережі