Дата народження
15 травня 1978
Країна
Україна
Соцмережі

Вікторія Ліснича

Громадський і політичний діяч, голова громадської організації «Міжнародна дипломатична рада в Україні»

Дата народження:
15.05.1978 р.
Рідне місто:
не вказано, Кіровоградська область

Згідно з деякими джерелами, Вікторія Ліснича народилася в селі. Після школи дівчина освоїла спеціальність медика в університеті ім. Богомольця. Пізніше вона вивчала правознавство в Київському національному економічному університеті. На цьому її освітній шлях не завершився. До всього іншого, Віка освоїла професію режисера.

Свою кар'єру вона розпочала відразу після закінчення медичного університету. Тоді Ліснича влаштувалася на посаду лікаря-кардіолога в Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. Амосова.

Потім Вікторія Ліснича перейшла на посаду заступника директора з управління майнового комплексу при Мінфіні.

У 2007-му році вона повернулася в інститут ім. Амосова на посаду заступника директора.

Через 3 роки вона стала заступником Міністра культури та туризму.
У 2012-му році Вікторію Лісничу призначили генеральним директором Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. У тому ж році вона злетіла з посади.

Потім Ліснича зайнялася активною суспільно-політичною діяльністю.

Особисте життя

Вікторія Ліснича не перебуває в шлюбі. Відомо, що у неї є дочка.
У 2011-му році ходили чутки, що Вікторія Ліснича є коханкою Міністра культури Михайла Кулиняка.

Скандали

У серпні 2012-го року Вікторія Ліснича була звільнена з посади генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Цьому передував скандал, який зчинила її заступниця, колишня модель Влада Литовченко-Прокаєва. Королева краси заявила, що керівництво заповідника перевищує посадові повноваження і принижує співробітників музею. Крім того, Влада розповіла, що відчуває тиск з боку Лісничої, оскільки так і не дала їй хабар у розмірі 50 тис. грн за працевлаштування. Як пояснила Литовченко, хабар повинні були передати міністру культури. Сама ж Вікторія Ліснича спростувала цю інформацію.

Проте в заповідник завітала перевірка, яка виявила низку грубих порушень з боку гендиректора. Вікторії було виписано догану. Пізніше аудитори констатували: Ліснича так і не виправила допущені нею помилки, крім того, вона допустила нові порушення. Це призвело до звільнення.

В офіційній заяві Мінкульту було зазначено кілька причин звільнення Вікторії з посади. Зокрема, Вікторія Ліснича неправильно оформляла папери для звільнення. Багато заяв про звільнення за власним бажанням виявилися фальшивими. Крім того, гендиректор призначала собі премії у розмірі середньої заробітної плати. При цьому не вказувалася причина заохочення.

Крім того, в день аудиту Ліснича була відсутня на робочому місці, але не повідомила про це Мінкульт. Це також є грубим порушенням трудового кодексу. Вікторія Ліснича заявила журналістам, що її звільнення було незаконним. Як розповідає героїня скандалу, вранці 9-го серпня вона потрапила в лікарню з гострим серцевим нападом. Увечері їй принесли указ про звільнення з підписом глави Мінкульту.

Те, що відбулося, Вікторія назвала захопленням відділу кадрів. Також вона повідомила, що в день призначення в. о. гендиректора в Лавру вдарила блискавка, внаслідок чого згоріло все обладнання. У цьому вона бачить знак Божий. На думку Лісничої, її звільнили, щоб призначити на місце генерального директора родича Міністра культури.

Варто зазначити, що вже 17-го серпня стало відомо, що жертва музейних репресій Вікторія Ліснича висунула свою кандидатуру на парламентські вибори.

Цікаво, що ще до призначення на посаду лаврського гендиректора Вікторія Ліснича прославилася своїми літературними знаннями. Штовхаючи промову на врученні премії ім. О. Гончара в будинку письменника, вона назвала українського письменника великим поетом. На урочистості була присутня його дружина. Цікаво, що на той момент Вікторія Ліснича обіймала посаду заступника Мінкульту.

Статок

Інформація про доходи Вікторії Лісничої не представлена в ЗМІ.

Фото й відеоДата народження
15 травня 1978
Країна
Україна
Соцмережі