Дата народження
09 травня 1980
Країна
Україна
Соцмережі
509

Вікторія Муха

Муха Вікторія В’ячеславівна: гречкосій і депутат-лобістка інтересів бізнесменів-забудовників

Муха Вікторія В'ячеславівна відстоювала інтереси забудовників, які бажали закатати в бетон археологічний пам'ятник на Подолі, підкуповувала виборців і намагалася збирати їх особисті дані.

Біографія

Муха Вікторія В'ячеславівна народилася 9 травня 1980 року у місті Тульчин Вінницької області.

Освіта

Вікторія Муха має два дипломи (економіста і юриста), які вона отримала у Міжнародному науково-технічному університеті імені академіка Юрія Бугая (2003).

У 2003-2004 роках Вікторія проходила “Програму підвищення кваліфікації молодих управлінців уряду України” за сприяння InWEnt - німецької установи, що працює по всьому світу в області розвитку міжнародного співробітництва з акцентом на нарощування потенціалу.

У 2005 році вона відправилася до Великобританії. Тут Муха була учасницею стипендіальної програми Джона Сміта (John Smith Fellowship Programme) за сприяння Британської Ради та Фонду Джона Сміта.

Сім'я

Народилася в сім'ї інженерів.

Кар'єра

У 1997 році Муха працювала секретарем-референтом в ВАТ "Кіровоградхарчопром". Через рік влаштувалася викладати англійську мову в рідному ВНЗ.

Вікторія протягом двох років (2003-2005) була консультантом, пізніше старшим консультантом у секретаріаті парламентського комітету з питань промислової політики і підприємництва. Потім ще два роки керувала Загальним відділом Центрального виконавчого комітету партії «Народний Союз Наша Україна».

У 2007 році Вікторія Муха балотувалася з цією політичною силою в Верховну Раду. Однак тоді вона йшла під свідомо непрохідним номером 295.

У тому ж році вона стала на чолі відділу законодавчих ініціатив громадської організації «Фундація регіональних ініціатив« ГАРТ ».

У 2008 році була помічницею народного депутата Олександра Третьякова, з 2012 по 2014 роки - Ірини Геращенко.

У 2014 році Вікторія Муха і сама стала депутатом. До Київської міської ради вона пройшла після перемоги на мажоритарному окрузі № 46 (Святошинський район). Балотувалася, як кандидат від партії "УДАР". Була членом постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики.

Через рік Вікторія переобралася до Київради вже по округу № 94 (теж Святошинський район) і як кандидат від БПП. У нинішній міськраді очолює постійну комісію з питань культури, туризму та інформаційної політики.

У плані відвідуваності Муха - зразковий депутат. Вона відвідала 98% пленарних засідань і 100% засідань Комісії.

У травні 2017 року Вікторія стала директором Благодійної організації «Фонд Олександра Третьякова».

У 2019 році київський депутат як самовисуванець балотувалася на позачергових парламентських виборах по 218 округу (частини Святошинського та Оболонського районів Києва). За Вікторію віддали свої голоси 21,35% або 14 816 виборців. Цього виявилося недостатньо для перемоги. Муха опинилися другою і поступилася кандидату від партії "Слуги народу" Дмитру Гуріну 20%. За нього проголосувало 41,50% або 28 796 виборців.

У 2014 році Вікторія Муха разом з Олександром Третьяковим, Глібом Загорієм і Андрієм Білецьким, намагалися запустити новий політичний бренд "Ми кияни".

Вікторія Муха - член правління Товариства Червоного Хреста Святошинської організації, громадської ініціативи «Третя українська республіка», а також Наглядової ради Національного музею «Київська картинна галерея». Голова громадської організації "Столичний простір".

Компромат

Як зазначає громадський рух "Чесно", Вікторія Муха була помічена в "гречкосійстві". Депутат від БПП на День знань 2016 року роздавала подарункові пакети в школі.

У липні 2019 року люди з її штабу роздавали виборцям пакети з ліками від імені благодійного фонду Олександра Третьякова. Також перед парламентськими виборами, за інформацією активістів, в агітаційних наметах Мухи просили виборців залишити персональні дані в анкеті, нібито для медобстеження, при цьому співробітники штабу кандидата Мухи закривали верхню частину бланка рукою.

За словами очевидців, ці анкети використовувалися для підтримки Вікторії на парламентських виборах і пропозиції до визначення першочергових кроків.

У 2018 році в Київраді розглядали питання про створення музею на Поштовій площі, де раніше були виявлені залишки вулиць часів Київської Русі.

Вікторія Муха наполягала на своїх поправках до проєкту рішення, які б ускладнювали створення музею і були на руку забудовнику, який планував побудувати там торгово-розважальний комплекс.

Під крики "Ганьба!", які вигукували присутні в кулуарах представники громадськості, депутати все ж не підтримали ці поправки. Не вистачило одинадцяти голосів.

Декларація

Згідно з електронною декларацією Вікторія Муха володіє двома квартирами в Києві. Площа першої - 40,6 кв.м., друга задекларована як об'єкт незавершеного будівництва. У Вікторії є один автомобіль - Subaru Impreza 2010 року випуску.

За 2018 рік зарплата Вікторії Мухи в якості помічника народного депутата склала майже сто сорок дві тисячі гривень. Ще вісімдесят чотири тисячі - річна зарплата Мухи в благодійному фонді Олександра Третьякова.

На рахунку в банку депутат Київради зберігає майже сорок сім тисяч гривень. Готівковими коштами у Вікторії задекларовано двадцять тисяч доларів і п'ять з половиною тисяч євро.

Один мільйон сто тисяч гривень вказані в декларації Мухи як позичені третім особам.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Сторінка громадської приймальні в Фейсбук

E-mail

Адреса громадської приймальні: 03115, м. Київ, просп. Перемоги, д. 106/2 (Святошинський район), телефон: 227-62-46

Години роботи і прийому громадян: пн-пт 10:00-18:00

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні: громадська організація «Столичний простір».

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=Iqq3OGWLQfE 

Дата народження
09 травня 1980
Країна
Україна
Соцмережі