Дата народження
21 травня 1997
Країна
Україна
Соцмережі

Вікторія Петрик

Співачка

Дата народження: 21.05.1997 р.

Рідне місто: Одеса

Вікторія Петрик народилася в сім'ї музикантів. Дівчинка з'явилася на світ в Одесі, але незабаром родина переїхала в село Нерубайське.

З ранніх років Віка захоплювалася співом. У 2001-му році вона представляла Воронцовський палац дитячої та юнацької творчості. У 2002-му році дівчинка почала співати сольно.

У 2004-му році Вікторія Петрик почала освоювати гру на скрипці в музичній школі. Але цей інструмент не припав їй до смаку. Тому через рік вона перейшла в клас фортепіано.

Влітку 2004-го року маленька співачка зробила великий крок до широкої слави. Вона виграла гран-прі на міжнародному фестивалі «Зоряні мости». Потім були перемоги на фестивалях «Зіронька» і «Молода Галичина».

У 2008-му році Вікторія Петрик стала представницею України на «Дитячому Євробаченні». Пісня «Матроси» принесла їй друге місце.

Через рік Віка стала володаркою титулу «Юний талант» на премії «Людина року».

У 2010-му році Вікторія Петрик разом з молодшою ​​сестрою Настею брала участь в телешоу «Україна має талант!». В цьому ж році Віка виграла перше місце на фестивалі «Дитяча Нова хвиля».

У 2012-му році Віка разом з Настею отримала титул «Кумир нації» на церемонії «Людина року».

У 2014-му році Вікторія Петрик брала участь у відборах на «Євробачення», але поступилася Марії Яремчук, посівши друге місце. Замість «Євробачення» в цьому ж році Вікторія вирушила на «Нову хвилю». На цьому фестивалі їй не вдалося стати кращою співачкою. Вона отримала титул найсексуальнішої учасниці конкурсу.

Особисте життя

У грудні 2016- го року Віка вийшла заміж за Володимира. Весілля було таємним. Дівчина не розповідає, хто її обранець. Вона лише стверджує, що він найкращий чоловік. Наступної весни у пари народився син Давид.

Скандали

У 2014-му році предметом скандалу стала форма Вікторії, яку видали всім учасникам «Нової хвилі». На костюмі виявили російський триколор. Співачка зазначила, що не хотіла б домішувати політику в усі сфери життя.

Те, що відбулося, не залишилося єдиним скандалом Віки на цьому фестивалі. Одну з пісень вона виконувала з молодшою ​​сестрою Настею. Стилісти не захотіли відправляти дівчинку на сцену з розпущеним волоссям і нафарбованими очима. За неї заступилася Віка. Вона почала кричати, що зараз покличе батьків, підстриже гримерів під машинку і все тут рознесе. Сльози Насті змусили гримерів виконати її волю.

Статок

Інформація про прибутки співачки відсутня в відкритих джерелах.

Дата народження
21 травня 1997
Країна
Україна
Соцмережі