Дата народження
13 грудня 1985
Країна
Україна
Соцмережі
399

Вікторія Смеюха

Солістка популярного українського дуету «НеАнгели».  Про особисте життя Вікторії мало що відомо. 

Дата народження: 13.12.1985 р.
Рідне місто:
Харків

Вікторія - псевдонім співачки, придуманий її продюсером Юрієм Нікітіним. Справжнє ім'я артистки - Катерина Смеюха.

Співачка має унікальний низький голос. Її тембр - альт-сопрано. Іноді голос Віки плутають з чоловічим, через що в суспільстві виникали всілякі плітки.

З ранніх років Вікторія Смеюха захоплювалася музикою. Згодом вона зрозуміла, що своє майбутнє бачить лише на сцені. Свою музичну освіту Вікторія Смеюха почала з освоєння гри на фортепіано.

Закінчивши школу, дівчина переїхала до Києва. Там вона вступила на спеціальність менеджера-культуролога у сфері розваг. Цю професію Віка освоювала в університеті культури і мистецтв.

Дівчина наполегливо намагалася побудувати свою кар'єру в шоу-бізнесі. Щоб реалізувати музичну мрію, вона взяла участь у проекті «Шанс», але добитися великих успіхів їй там не вдалося.
Протягом деякого часу Вікторія Смеюха виступала сольно під псевдонімом Кайра.
Незабаром вона долучилася до групи «SMS». Але через деякий час Віка воліла продовжити сольну кар'єру.

У 2006-му році стало відомо, що музичний продюсер Юрій Нікітін збирає новий жіночий гурт. Кандидатуру Віки він обрав, коли вона ще була учасницею проекту «Шанс». Так співачка потрапила в дует «НеАнгелы».
У цьому ж році колектив випустив трек «Ты из тех самых», який незабаром став хітом. Позиції «НеАнгелів» на зоряному Олімпі зміцнила пісня «Юра, прости», яка також швидко побила рейтинги. У кінці року відбулася прем'єра дебютної платівки. Вона отримала назву «Номер один». Через деякий час альбом набув статусу золотого.

У 2013-му році група «НеАнгелы» дала свій перший сольний концерт.
Варто відзначити, що спочатку продюсер Юрій Нікітін хотів створити тріо під назвою «Ангели». Роззнайомившись ыз Вікою і Славою, він зрозумів, що має справу з абсолютно неянгольськими створіннями. Через гарячий темперамент вокалістки часто сваряться, але разом з тим залишаються близькими подругами. З їхньої ініціативи заплановане тріо залишилося дуетом.
На початку кар'єри «НеАнгелів» Вікторія Смеюха і Слава Камінська жили разом.

Особисте життя

Протягом тривалого часу Вікторія Смеюха зустрічалася з актором-каскадером Іваном Стрижаковим. Пара планувала весілля на 2016-ий рік. Але до вівтаря закохані так і не дійшли. У цьому ж році пара розлучилася. За словами Віки, причиною став її щільний робочий графік і часті переїзди.
У 2018-му році співачка опублікувала знімки з відпочинку в Єгипті. На деяких із них Віку ніжно й інтимно обіймав телеведучий Микита Добринін. Це послужило приводом для чергових чуток про особисте життя співачки.

Скандали

Поява групи «НеАнгелы» в музичному просторі увінчалося сексуальним скандалом. У пресі з'явилися повідомлення, ніби вокалістами дуету є чоловіки-трансвестити.
Періодично «НеАнгелы» виступають у гей-клубах.

Статок

Доходи Вікторії Смеюхи поки не підраховані журналістами.

Дата народження
13 грудня 1985
Країна
Україна
Соцмережі