Дата народження
28 червня 1982
Країна
Україна
Соцмережі
687

Вікторія Страхова

Член команди Володимира Зеленського, де відповідає за питання банківської діяльності. Колишня підопічна Олександра Данилюка.

Дата народження: 28.06.1982 р.
Рідне місто:
Дніпро

Вікторія Страхова — ще один член Зе!Команди, про якого практично нічого не відомо. Проте журналістам вдалося розвідати деякі факти з її біографії. Попри скритність, Вікторія Страхова встигла стати фігурантом гучного скандалу. Але про все по черзі...

Як написала сама Вікторія на своїй сторінці в Facebook, вона навчалася в «Academy of Internal Affairs» і «London Art College». Страхова працювала в Національній раді реформ. У 2016-му році в складі Мінфіну України вона брала участь у процесі націоналізації «ПриватБанку». Варто зазначити, що на той момент відомство очолював Олександр Данилюк. Надалі він став радником Володимира Зеленського з питань міжнародної фінансової політики. У 2017-му році Вікторія зайняла пост корпоративного секретаря в націоналізованому «ПриватБанку». Через півроку напруженої роботи вона звільнилася.

У 2019-му році Володимир Зеленський опублікував список своїх радників. Серед них опинилася Вікторія Страхова. У Зе!Команді вона виконує обов'язки радника з банківської сфери.

Особисте життя

Інформація про сімейний стан і дітей не представлена у відкритих джерелах.

Скандали

Після націоналізації «ПриватБанку» Вікторія Страхова потрапила в команду цієї фінустанови. Зокрема, вона зайняла пост корпоративного секретаря. За словами Вікторії, в інших банках корпоративний секретар працює з цілим відділом фахівців, у випадку з «Приватом» цим відділом стала одна Страхова. Крім своїх прямих обов'язків, їй доводилося також виконувати роботу проектного менеджера, юриста, перекладача і PR-ника. За всю цю мороку Віка отримувала 100 тис. грн на місяць, після вирахування податків ця сума скорочувалася до 80 тис. грн. Правда, витрати на телефонний зв'язок і відрядження Страховій доводилося оплачувати вже з власної кишені. У процесі роботи виявилося: їздити у банківських справах потрібно часто.

Як розповіла Вікторія Страхова, через високі навантаження значно постраждало її здоров'я. Зокрема, виникли серйозні проблеми з репродуктивною системою. За словами Страхової, можливість завагітніти знизилася на 50%. Кожна менструація супроводжуючись сильною блювотою і пекельними болями, які не знімали ліки. До звільнення її підвів випадок, що стався в місті Дніпро.

«Я лежала в крові та блювотній масі у ванній... відчувала, як життя покидає моє тіло», — згадує Вікторія — «...мене на землі тримало тільки одне — це була ванна у квартирі подруги».

У грудні 2017-го року в Мережі опублікували скріншот листування Вікторії Страхової з тодішнім Міністром фінансів — Олександром Данилюком. З нього стало зрозуміло: глава Мінфіну домагається сексуальної близькості зі своєю підлеглою. Пізніше сама Вікторія спростувала цю інформацію. Зокрема, Страхова повідомила, що опубліковані матеріали — не що інше, як фейк.

Статок

Інформація про доходи Вікторії Страхової не представлена в ЗМІ. Як повідомила сама Вікторія, у 2017-му році, коли вона працювала в «ПриватБанку», її місячний оклад становив 100 тис. грн.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\04 апрель\23-27\25.04\Виктория Страхова.png


Дата народження
28 червня 1982
Країна
Україна
Соцмережі